Strona główna Podróżowanie Lubisz podróżować? Opowiedz o tym. | Festiwal Podróżniczy Śladami Marzeń

Lubisz podróżować? Opowiedz o tym. | Festiwal Podróżniczy Śladami Marzeń

0
Lubisz podróżować? Opowiedz o tym. | Festiwal Podróżniczy Śladami Marzeń

Zapraszamy do Poznania, na imprezę która rozbudza pasję, inspiruje i pokazuje, że każdy jak tylko chce może zrobić coś wyjątkowego i pozornie nieosiągalnego. 5000 osób, które przyjeżdżają na Festiwal z całej Polski nie może się mylić.

To już 7. edycja Festiwalu Podróżniczego Śladami Marzeń, który jest imprezą towarzyszącą Targom Regionów i Produktów Turystycznych Tour Salon. To doskonałe miejsce w którym spotykają się profesjonaliści, pasjonaci i amatorzy podróży.

ODWIEDŹ STRONĘ: F7POZNAN

Podczas najbliższej edycji wysłuchamy 21 niesamowitych prelekcji przedstawiających uroki Polski i różnych zakątków Świata. Jak co roku zaplanowaliśmy liczne atrakcje i  konkursy w trakcie których będzie można zdobyć atrakcyjne nagrody ufundowane przez naszych partnerów. Dodatkowo uczestnicy będą mogli wziąć udział w warsztatach językowych organizowanych przez Szkołę Języków Obcych Kontakt, warsztatach fotograficznych organizowanych przez kursfoto.pl, przy stoisku Film Fuji będzie można testować sprzęt fotograficzny. Firma Imed i TravelCare zapewni konsultacje medyczne dla osób planujących wyprawy w egzotyczne miejsca. Dodatkowo jak co roku zaplanowaliśmy w konkursach można zdobyć atrakcyjne nagrody ufundowane przez naszych partnerów.

Do 30.11.2018 każdy z Was może wysłać zgłoszenie na Festiwal i mieć szansę przedstawienia swojej podróży.  Informacje o zgłoszeniu:  http://sladamimarzen.pl/wystartowaly-zgloszenia/

Wydarzenie na Facebooku: https://www.facebook.com/events/614949992175082/

PRZECZYTAJ TAKŻE: OD GRUDNIA POJEDZIEMY Z WROCŁAWIA POCIĄGIEM DO WIEDNIA I BUDAPESZTU

Kto się wybiera do Poznania? 🙂

Nie wiesz, jak ruszyć z biznesem? Dowiedz się!