Od grudnia pojedziemy z Wrocławia pociągiem do Wiednia i Budapesztu

0
1059
zdjęcie/źródło: https://www.rybnik.com.pl/wiadomosci,nowy-pociag-ic-od-teraz-przejedziemy-przez-wroclaw-i-poznan-az-do-bydgoszczy,wia5-3273-33292.html

Rusza EuroNight Metropol z Wrocławia do Wiednia i Budapesztu. Pierwszy pociąg odjedzie z wrocławskiego dworca już 9 grudnia.

Można już rezerwować bilety na podróż z Wrocławia do Wiednia i z powrotem. Bilety są dostępne na stronie austriackiego przewoźnika ÖBB. Ceny zaczynają się już od ok. 80 zł, a kończą na prawie 560 zł. Wszystko zależy od rodzaju wybranego biletu. Dostępne są jednakowo miejsca siedzące, leżące oraz sypialnie. W jednej z opcji w cenę biletu wliczona jest również prywatna łazienka i prysznic. Ponadto w wagonach sypialnianych w cenę liczone jest śniadanie. Tak samo jest w przypadku wykupienia miejsca leżącego. W całym pociągu będzie dostępne bezpłatne Wi-Fi.

Jeżeli chcecie dowiedzieć się jak będą kursować pociągi do Wiednia i Budapesztu oraz poznać szczegółowy cennik, to zapraszamy do przeczytania artykułu Pociągiem z Wrocławia do Wiednia i Budapesztu na naszej stronie f7wroclaw.pl.

 

Polecamy zajrzeć na inne nasze strony, jeśli chcecie być na bieżąco z tym co się dzieje w waszych miastach i nie tylko.

Jesteś z Katowic? Koniecznie odwiedź f7katowice.pl
Jesteś z Krakowa? Koniecznie odwiedź f7krakow
Jesteś z Gdańska? Koniecznie odwiedź f7gdansk.pl
Jesteś z Poznania? Koniecznie odwiedź f7poznan.pl
Jesteś z Łodzi? Koniecznie odwiedź f7lodz.pl
Jesteś z Wrocławia? Koniecznie odwiedź f7wroclaw.pl
Jesteś z Warszawy? Koniecznie odwiedź f7warszawa.pl
Interesują Cię wszystkie miasta? Koniecznie zaglądaj do f7city.pl

Nie wiesz jak ruszyć z biznesem? Dowiedź się tutaj!