Strona główna Ciekawostki Dwie duże wystawy kotów rasowych!

Dwie duże wystawy kotów rasowych!

0
Dwie duże wystawy kotów rasowych!

Nie pierwszy raz poznaniacy będą mieli okazję uczestniczyć w Pokazie Kotów Rasowych. Jeśli więc jesteście miłośnikami kotów, polecam się wybrać na najbliższą edycję odbywającą się w Palmiarni Poznańskiej. Na żywo zobaczyć bowiem możecie na nich wielu przedstawicieli kocich ras, w tym tych, które w naszym kraju są jeszcze rzadkie, a nawet wcale ich nie ma.

PRZECZYTAJ TAKŻE: Gdzie najczęściej latają Polacy? Wzrost w 2018!

Klub Felis Posnania, zrzeszający już ponad 400 członków po raz kolejny zaprasza zarówno posiadaczy kotów jak i fanów futrzaków na pierwszą organizowaną przez nich w tym roku wystawę pupili. Wystawa zaprezentuję wiele popularnych rasy, ale na pewno zwiedzający będą mieli okazję zobaczyć przedstawicieli gatunków rzadko spotykanych. Nie zabraknie też atrakcji dla posiadaczy zwierzaków. W obrębie obiektu pojawią się stoiska z przeróżnymi akcesoriami dla kotów, warto przygotować więc zarówno aparat jak i parę groszy na zabawkę dla pupila.

Organizacja Felis Posnania działa już 14 rok, w liście podsumowującym ostatnią działalność zapewniają kolejne zwiększenie intensywności swoich działań. Wynik tego postanowienia możemy widzieć już dzisiaj. Zdaje się bowiem, że nadchodząca impreza w Palmiarni Poznańskiej jest tylko małym wprowadzeniem do organizowanej przez klub 53 i 54 Międzynarodowej Wystawy Kotów Rasowych, która odbędzie się na Stadionie Miejskim. Wygląda na to, że nadchodzące miesiące będą bardzo atrakcyjne dla fanów futrzaków!

PRZECZYTAJ TAKŻE: #2 Poznańscy Podróżnicy: Tomasz Siuda – Iran śladami polskich uchodźców. | Festiwal Śladami Marzeń
Słowem podsumowania, najbliższa impreza z kotami w roli głównej odbędzie się w niedzielę, 27 stycznia w Palmiarni Poznańskiej. Wstęp będzie biletowany. Ceny biletów to 10 złotych za bilet normalny, oraz 5 za ulgowy. Zdecydowanie większym nadchodzącym wydarzeniem jest Międzynarodowa Wystawa Kotów Rasowych, która odbędzie się w dniach 30-31 marca na Stadionie Miejskim. Rejestracja w poszczególnych kategoriach jest wciąż otwarta, a ceny biletów mimo znacznie większej skali wydarzenia pozostają takie same. Więcej dowiedzieć się możecie na fanpage-u stowarzyszenia na facebooku. Jeśli zatem jesteście wielkimi fanami futrzaków i macie wolną chwilę w weekend nie może Was tam zabraknąć. Otaczanie się zwierzakami może tylko przynieść pozytywne skutki! Na zachętę zostawiam wideo z 10 najpiękniejszymi kotami jakich zdjęcia krążą po internecie. Można się zakochać 🙂

Nie wiesz, jak ruszyć z biznesem? Dowiedz się!