Znany chirurg pokazuje jak szybko pozbyć się bólu kręgosłupa {WIDEO}

0
1772

Ból pleców to objaw, który może być spowodowany wieloma przyczynami. Coraz częściej u młodych osób główną przyczyną bólu pleców jest siedzący tryb życia.  Bólu pleców i kręgosłupa nie wolno bagatelizować. 

Co drugi Polak deklaruje, że cierpi z powodu bóle pleców, co siódmy Polak deklaruje, że cierpi często.

Kręgosłup może być odpowiedzialny na nasze problemy. Pomimo że jest bardzo cierpliwy i odporny na nasze błędy, w końcu może powiedzieć dość. Na ból kręgosłupa i niekorzystne działanie na kręgosłup i przestrzenie międzykręgowe, co potwierdza coraz więcej badań ma wpływ długotrwałe napięcie stresowe.

Siedzący tryb życia, praca przy komputerze, stojąca praca, obciążenia związane z dźwiganiem ciężkich przedmiotów, wielogodzinne chodzenie na szpilkach i inne czynności długotrwale narażają kręgosłup na przeciążenia sprzyjając narastającej się dyskopatii i towarzyszącemu jej bólowi.

PRZECZYTAJ TAKŻE: Ta kobieta pragnie, aby wszyscy poznali ważną prawdę o matkach, które miały cesarkę.

Znany rosyjski chirurg ortopeda opublikował w sieci filmik instruktażowy, który pokazuje proste sposoby, aby pozbyć się dolegliwości bólowych ze strony kręgosłupa. Nie potrzebujecie żadnych maszyn, nie wymagają specjalistycznej rehabilitacji i można je bezpiecznie wykonywać w domu.

W sieci można przeczytać mnóstwo komentarzy osób, które zastosowały się do ćwiczeń i przyznały, że to działa, że ćwiczenia łagodzą ból i dyskomfort.

“Bardzo cierpiałam, ale kiedy znalazłam w sieci ten film i postanowiłam wypróbować ćwiczenia, przestałam odczuwać ból. Jestem pod tak wielkim wrażeniem potęgi tych ćwiczeń, że wykonuję je regularnie. To mały koszt w porównaniu do tego co zyskuję. Brak bólu!”

“Ćwiczę zaledwie od dwóch tygodni codziennie i jestem zachwycona efektami; Już po pierwszych ćwiczeniach ból zniknął. Teraz ćwiczę profilaktycznie, żeby się nie pojawił.”

Poniżej możecie zobaczyć film chirurga i wypróbujcie ćwiczenia, jeśli odczuwacie ból kręgosłupa, są bezpieczne. Warto poświęcić chwilę, by skutecznie sobie pomóc.

Podziel się tym filmikiem ze znajomymi, niech też poczują ulgę.

Źródło: topniusy.com/zdrowie.gazeta.pl/
Zdjęcie główne: YouTube.com