Strona główna Ciekawostki Zamieszkaj w Luwrze – szansa na kameralne zwiedzanie paryskiego muzeum

Zamieszkaj w Luwrze – szansa na kameralne zwiedzanie paryskiego muzeum

0
Zamieszkaj w Luwrze – szansa na kameralne zwiedzanie paryskiego muzeum
airnb.pl

Luwru nie trzeba nikomu przedstawiać. Największe i najczęściej odwiedzane muzeum sztuki na świecie przyciąga miliony turystów. Jest na tyle oblegane, że pośród tłumu zwiedzających aż trudno dostrzec najcenniejsze dzieła sztuki. Airnb nie tylko daje szansę na obejrzenie Mona Lisy z bliska, ale także umożliwia zamieszkanie w muzeum.

Jak to możliwe? Airnb działa na bardzo prostej zasadzie. Gospodarze wynajmują podróżującym swojego domy, apartamenty, pokoje. Każdy może z nich skorzystać, a także każdy może stać się gospodarzem udostępniającym miejsce do spania podróżnym. Wyjątkowo, gospodarzem została Mona Lisa.

Airbnb nawiązało współpracę z Musée du Louvre, by uczcić 30 lat istnienia kultowej Piramidy. Zyskasz szansę, aby poznać to muzeum z zupełnie nowej perspektywy.

Dzięki naszej współpracy zwycięzca, wraz z towarzyszącą mu osobą, będzie mógł spędzić jedną, wyjątkową noc pod Piramidą. Ale to jeszcze nie koniec czarów. Oprócz niezapomnianej nocy, Airbnb zaoferuje możliwość rezerwacji udziału w jednym z kameralnych występów lub w ekskluzywnej sesji zwiedzaniaprzedstawia ofertę Airnb.

Do Luwru po godzinach mają wstęp prezydenci oraz światowej klasy gwiazdy – takie jak Beyonce, która niedawno nagrała teledysk pośród najcenniejszym dzieł sztuki. Zwiedzanie z przewodnikiem VIP czeka także na zwycięzcę konkursu zorganizowanego przez Airnb i Luwr. Co trzeba zrobić, aby zagrać o możliwość spędzania weekend w Luwrze?

Wystarczy wypełnić zgłoszenie, zagwarantować, że w czasie od 28 kwietnia do 2 maja mamy możliwość wyjazdu i odpowiedzieć na pytanie konkursowe: Dlaczego Mona Liza powinna zaprosić właśnie Ciebie?

airnb.pl

Stawka jest naprawdę wysoka. Kuszące jest nie tylko zwiedzanie VIP, ale również spędzenie nocy w Luwrze. Przebywanie pośród dzieł sztuki nie jest jedyną rozrywką zaoferowaną przez organizatorów. Planowana jest także kolacja z  Wenus z Milo. Zwycięzca otrzyma osobistego kucharza, który przygotuje barwne menu inspirowane miłością i pięknem na cześć tej słynnej bogini. Po kolacji będzie można zrelaksować się w apartamencie Napoleona III i posłuchać kameralnego koncertu akustycznego. Natomiast poranek następnego dnia rozpocznie się od francuskiego śniadania, podanego wprost do łóżka.

Ten bajeczny weekend zostanie zagwarantowany zwycięzcy konkursu wraz z osobą towarzyszącą, jednak nie tylko oni będą mogli spędzić noc w otoczeniu sztuki. Od maja do końca roku Luwr pozostanie w ofercie w Airnb i będzie mógł zostać wynajęty na takich samych zasadach, jak każda inna lokalizacja. Cena nie jest jeszcze znana, ale z pewnością muzeum nie będzie należało do najtańszych ofert. Pozostaje jeszcze liczyć na łut szczęścia i zwycięstwo w konkursie. Zgłoszenia można wysyłać na stronie airnb.pl/louvre

Przeczytaj również: Bezdomny znalazł torbę pełną pieniędzy! Co zrobił?

Nie wiesz jak ruszyć z biznesem? Dowiedź się tutaj!

Jesteś z Katowic? Koniecznie odwiedź f7katowice.pl
Jesteś z Krakowa? Koniecznie odwiedź f7krakow
Jesteś z Gdańska? Koniecznie odwiedź f7gdansk.pl
Jesteś z Poznania? Koniecznie odwiedź f7poznan.pl
Jesteś z Łodzi? Koniecznie odwiedź f7lodz.pl
Jesteś z Wrocławia? Koniecznie odwiedź f7wroclaw.pl
Jesteś z Warszawy? Koniecznie odwiedź f7warszawa.pl