Strona główna Gospodarka Ruszają kolejne Dni Kariery! Zobacz, kiedy pojawią się w Twoim mieście!

Ruszają kolejne Dni Kariery! Zobacz, kiedy pojawią się w Twoim mieście!

0
Ruszają kolejne Dni Kariery! Zobacz, kiedy pojawią się w Twoim mieście!

Co roku uczelnie wypuszczają tysiące absolwentów, którzy często są zagubieni w wielkim świecie. Wybranie jednej ścieżki kariery to duże wyzwanie i bardzo duża decyzja. Na szczęście z pomocą przychodzą organizowane w całej Polsce Dni Kariery!

Zobacz też: Poznań odzyska taras widokowy! 

Dni Kariery to organizowane od 25 lat targi pracy, praktyk i staży dla studentów i absolwentów. Ostatnia edycja przyciągnęła ponad 40 tysięcy uczestników oraz 350 wystawców. Targi promują inicjatywy godnej pracy i wzrostu ekonomicznego. Będąc najstarszymi targami pracy, organizatorzy chcą przyczyniać się do trwałego wzrostu ekonomicznego i pełnego, godnego zatrudnienia. Dzięki tego typu wydarzeniom możliwe jest zebranie w jednym miejscu absolwentów oraz przedstawicieli świata biznesu.

Dni Kariery® dają pracodawcom szansę promocji praktyk, pracy i staży wśród ambitnych studentów i absolwentów. Umożliwiają bezpośredni kontakt z kandydatami, którzy odpowiadają oczekiwaniom i wymogom rekrutacyjnym firmy, a także wymianę informacji i wzajemnych oczekiwań. Udział w targach stwarza okazję do przekonania odpowiadających profilem, potencjalnych pracowników do złożenia swojej aplikacji oraz do zbudowania wizerunku atrakcyjnego, godnego zaufania pracodawcy. Dni Kariery® są organizowane przez studentów dla studentów. Jako rówieśnicy uczestników najlepiej znamy potrzeby młodych ludzi i chcemy dać im szansę na zbudowanie bezpośredniej relacji z pracodawcą, porównania wielu ofert i wybrania tej najodpowiedniejszej. Naszym celem jest zbudowanie platformy łączącej świat biznesu ze światem akademickim.

Najbliższa edycja odbędzie się już 4 kwietnia na Międzynarodowych Targach Poznańskich. Darmowe bilety można pobrać na stronie internetowej dnikariery.pl Warto również się zorientować na stronie organizatorów na facebooku, żeby wiedzieć kiedy dni kariery zawitają w kolejnych miastach. Kto wie, może jedno wydarzenie może całkowicie odmienić Wasze życie!

Zobacz też: Poznański teatr buduje szkołę w Tanzanii! 

AIESEC to największa na świecie, niezależna organizacja prowadzona przez młodych ludzi, działająca w ponad 120 krajach i terytoriach na poziomie lokalnym, narodowym i globalnym.
W Polsce działamy na 15 uniwersytetach w 13 miastach wojewódzkich, rozwijając w młodych ludziach cechy liderskie poprzez praktyczne doświadczenia w projektach wspierających realizację wymian międzynarodowych. Za pośrednictwem realizowanych w zespołach inicjatyw kreujemy liderów, którzy w odpowiedzialny sposób wpływają na swoje lokalne otoczenie.

Razem z nami będziesz mieć okazję:
– spotkać się z pracodawcami i zdobyć informacje na temat rozwoju w ich firmach,
– poznać obecnie kształtującą się sytuacje na rynku pracy,
– dowiedzieć się jakie zawody obecnie są najbardziej poszukiwane oraz jakie kompetencje i umiejętności są wymagane,
– skorzystać z porad naszych doradców (sprawdzenie CV, próbne rozmowy rekrutacyjne, wykonanie profesjonalnego zdjęcia),
– wziąć udział w warsztatach i szkoleniach, które pomogą ci zwiększyć twoje kompetencje.

źródło: dnikariery.pl

Nie wiesz, jak ruszyć z biznesem? Dowiedz się!