Wrocławskie lodowiska otwarte – zobacz, jakie obostrzenia będą Cię obowiązywać

Powiązane

Leśnicy w Wielkopolski podarowali hojną kwotę szpitalowi dziecięcemu w Poznaniu

100 000 złotych - tyle poznańscy leśnicy przekazali na...

Gwiazda Hollywood odwiedziła Ogród Botaniczny w Krakowie

Hollywoodzka gwiazda Milla Jovovich kilka dni przebywała z rodziną...

Krakowska restauracja uznana za najlepszą w Polsce

Według jury konkursu World Culinary Awards, słynąca z polskiej...

Jakie jest najbardziej zakorkowane miasto w Polsce i na świecie?

Korki w wielu polskich miastach to smutna codzienność. Właśnie...

Udostępnij

Wrocławskie lodowiska będą otwarte od tego weekendu. Fani ślizgania się na lodzie będą mogli skorzystać w dwóch miejskich obiektów: przy ulicy Wejherowskiej i Spiskiej. Przez coraz bardziej niebezpieczną pandemię COVID-19 będą obowiązywać pewne obostrzenia. Jakie? Dowiesz się poniżej. 

Przede wszystkim na terenie lodowisk będzie obowiązywać limit osób przebywających jednorazowo w obiekcie. Na lodowisku przy ulicy Spiskiej maksymalnie może być 180 osób, natomiast na lodowisko na Orbicie maksymalnie może być 60 osób – mówi Maciej Moczko, kierownik działu marketingu w WCT Spartan.

Na teren lodowiska nie wejdziecie bez zasłoniętego nosa i ust. Trzeba mieć maseczkę lub przyłbicę podczas przemieszczania się po obiekcie, jak również w kolejce, w oczekiwaniu do wejścia na lodowisko. Osoby, które nie będą miały maseczek, albo przyłbic, nie będą wpuszczane na lodowisko. Robimy to po to, aby zadbać o bezpieczeństwo państwa, ale także naszych pracowników. Także podejdźmy do tego odpowiedzialnie – apeluje Maciej Moczko.

- Advertisement -

Trzeba też pamiętać o dezynfekcji rąk i o dystansie społecznym.

Czytaj: Park we Wrocławiu dostanie drugie życie! Będą fontanny, ścieżki i latarnie

Poza tym niewiele czeka nas zmian. 

– Na lodowiskach poślizgamy się tradycyjnie już w dwóch kierunkach. Co pół godziny strzałka świetlna i sygnał dźwiękowy informować nas będą o zmianie kierunku jazdy. Lodowiska będą otwarte od poniedziałku do piątku od 16:00 do 22:00. W soboty, niedziele i święta od 8:00 do 22:00 – dodaje Maciej Moczko.

Do południa w dni powszednie, jak co roku będą prowadzone lekcje w-fu dla wrocławskich szkół. Cennik i więcej szczegółów znajdziecie na stronie spartan.wroc.pl

Czytaj: Aplikacja pokazuje wolne miejsca do parkowania we Wrocławiu. Kto może z niej korzystać?