Wielka Parada Smoków 2021 w Krakowie

Powiązane

Leśnicy w Wielkopolski podarowali hojną kwotę szpitalowi dziecięcemu w Poznaniu

100 000 złotych - tyle poznańscy leśnicy przekazali na...

Gwiazda Hollywood odwiedziła Ogród Botaniczny w Krakowie

Hollywoodzka gwiazda Milla Jovovich kilka dni przebywała z rodziną...

Krakowska restauracja uznana za najlepszą w Polsce

Według jury konkursu World Culinary Awards, słynąca z polskiej...

Jakie jest najbardziej zakorkowane miasto w Polsce i na świecie?

Korki w wielu polskich miastach to smutna codzienność. Właśnie...

Udostępnij

Wielka Parada Smoków, która miała odbyć się jutro, niestety została przełożona. Na szczęście Krakowianie nie będą musieli długo czekać. Na kiedy wyznaczono nowy termin?

Po ponad rocznej przerwie, którą wymusiła na nas pandemia COVID-19 świat powoli wraca do normalności. W tym roku Wielka Parada Smoków nie odbyła się – jak zawsze co roku – w czerwcu. Nową datę wyznaczono na 4 września, ale i tego dnia nie odbędzie się widowisko. Teraz 20. Wielką Paradę Smoków zaplanowano na sobotę, 11 września.

Czytaj: Niebo jak z bajki! Niewiarygodnie piękna gra świateł w Bukowinie Tatrzańskiej

- Advertisement -

– Jubileusz 75 lat Teatru Groteska i 20. Wielką Paradę Smoków mieliśmy hucznie obchodzić w 2020 roku. Nasze plany zniweczyła pandemia koronawirusa. Tegoroczna Parada również nie może odbyć się w kształcie, jaki był znany wszystkim przez ostatnie dwie dekady, ale z ogromną radością zapraszamy na wyczekiwane 20. Wielkie Widowisko na Wiśle, które – tego jesteśmy pewni – zachwyci małych i dużych Smokologów. We wrześniu zobaczycie wyjątkowe i niepowtarzalne widowisko plenerowe. Możemy zdradzić, że w Zakolu Wisły oprócz doskonale znanych wielkogabarytowych, latających i pływających stworów pojawią się również nowe, przygotowane specjalnie na okrągły jubileusz, smoki – informuje Teatr Groteska.

Wielka Parada Smoków w tym roku odbędzie się na Bulwarze Czerwieńskim. Widzowie mogą przychodzić w to miejsce od godz. 20:00. Początek widowiska o godz. 22:00.

Czytaj: Prezydent Krakowa po raz pierwszy objął patronatem Marsz Równości