To on został „Poznańskim Taksówkarzem Roku 2022”

Powiązane

Leśnicy w Wielkopolski podarowali hojną kwotę szpitalowi dziecięcemu w Poznaniu

100 000 złotych - tyle poznańscy leśnicy przekazali na...

Gwiazda Hollywood odwiedziła Ogród Botaniczny w Krakowie

Hollywoodzka gwiazda Milla Jovovich kilka dni przebywała z rodziną...

Krakowska restauracja uznana za najlepszą w Polsce

Według jury konkursu World Culinary Awards, słynąca z polskiej...

Jakie jest najbardziej zakorkowane miasto w Polsce i na świecie?

Korki w wielu polskich miastach to smutna codzienność. Właśnie...

Udostępnij

„Poznańskim Taksówkarzem Roku 2022” został Marek Brdak. Wręczono mu nagrodę podczas gali finałowej, która odbyła się na terenie Skoda Autodrom Poznań. Celem tego konkursu było wyróżnienie najlepszych taksówkarzy, którzy dbają o komfort podróżowania pasażerów i jak najlepiej świadczą usługi. 

W tegorocznej edycji konkursu taksówkarze musieli wykazać się znajomością z zakresu przepisów ruchu drogowego, znajomością zabytków i atrakcji miasta oraz gwary poznańskiej. 

Taksówkarze musieli także zademonstrować swoje umiejętności kierowania pojazdem. Na specjalnym torze musieli wykonać kilka prób sprawnościowych w jak najkrótszym czasie. Wszystko odbywało się pod okiem trenerów Auto Szkoły Skoda, ośrodka doskonalenia techniki jazdy. 

- Advertisement -

Czytaj: Ceny biletów na mecze Lecha Poznań w fazie grupowej Ligi Konferencji

Rada konkursy wyłoniła 3 taksówkarzy, którzy zdobyli największą liczbę punktów z wiedzy merytorycznej oraz z umiejętności technicznych kierowania samochodem. 

„Poznańskim Taksówkarzem 2022 Roku” został Marek Brdak. Wyróżnieni zostali Michał Iłowiecki i Dariusz Marciniak. 

Czytaj: Oto najbardziej niebezpieczne rondo w Poznaniu

Zwycięzca i wyróżnieni taksówkarze dostali atrakcyjne nagrody ufundowane przez partnerów konkursu m.in.: voucher na spędzenie 2 nocy ze śniadaniem w Krainie Wypoczynku i Konferencji Olandia, usługi mycia auta w Imo Polska Sp. z o.o., szkolenie I stopnia Safe Driving – Autodrom Skoda, voucher na naprawę mechaniczną lub blacharsko-lakierniczą do zrealizowania w serwisie Auto-Renault Auto Drap Spółka z o.o., komplet opon zimowych przekazanych przez firmę Bridgestone sp. z o.o.,  nagrody finansowe ufundowane przez firmę Grupę Cichy – Zasada sp.j. oraz wypożyczenie na weekend auta marki DACIA, dzięki uprzejmości Karlik spółka z o.o.

Gratulujemy!