Sławomir nagrał nową piosenkę! Będzie kolejny hit? Fani nie mają wątpliwości, są zachwyceni!

Powiązane

Leśnicy w Wielkopolski podarowali hojną kwotę szpitalowi dziecięcemu w Poznaniu

100 000 złotych - tyle poznańscy leśnicy przekazali na...

Gwiazda Hollywood odwiedziła Ogród Botaniczny w Krakowie

Hollywoodzka gwiazda Milla Jovovich kilka dni przebywała z rodziną...

Krakowska restauracja uznana za najlepszą w Polsce

Według jury konkursu World Culinary Awards, słynąca z polskiej...

Jakie jest najbardziej zakorkowane miasto w Polsce i na świecie?

Korki w wielu polskich miastach to smutna codzienność. Właśnie...

Udostępnij

Sławomir 19 marca wydał kolejny utwór. Tym razem fanom zaserwował piosenkę 'Ty mała znów zarosłaś’. Szykuje się kolejny hit, fani są zachwyceni. W ciągu kilku godzin nowy klip został odtworzony na YouTube pół miliona razy. 

Sławomir nie daje o sobie zapomnieć. Jego kariera w Polsce na dobre się jeszcze nie rozkręciła, a ten facet już zdobył miano króla rock-polo. Sławomir Zapała występuje pod pseudonimem Sławomir, wydał płytę dzięki wsparciu fanów ustanawiając muzyczny rekord Polski w projekcie crowdfundingowym na platformie wspieram.to.

- Advertisement -

Jego krążek „The Greatest Hits” szybko znalazł się wśród bestsellerów Empiku, a piosenka „Miłość w Zakopanem” trafiła na pierwsze miejsce Rewind YouTube 2017 i śpiewa ją cała Polska. Teraz Sławomir powraca z nowym hitem „Ty mała znów zarosłaś”. Polacy od razu oszaleli na jego punkcie.

– Mam wielu fanów, którzy potwierdzają, że chcą się bawić przy Sławomirze, że chcą się cieszyć tą konwencją. Uwierz mi – to są często profesorowie czy dyrektorzy wielkich koncernów, ale i prości ludzie, którzy po prostu chcą się rozerwać. Więc robię swoje i dopóki fani będą chcieli przychodzić na koncerty, kupować płyty, nadal będę działał – mówił Sławomir Zapała na łamach strony weekend.gazeta.pl.

Czym jest rock polo? 

– To połączenie muzyki rozrywkowej ze szlachetnym brzmieniem rockowym. Z disco polo łączy mnie jedynie słowo „polo” – nic więcej. Zawsze gramy na żywo, przy naszej muzyce można potańczyć, można się zasłuchać. Towarzyszy jej na ogół bardzo radosny tekst z podwójnym znaczeniem. Jestem prostym człowiekiem i to, co tworzę, płynie prosto z mojego serca. Zawsze chciałem, by moje poczucie humoru dotarło do ludzi i wreszcie mi się to udało – powiedział Sławomir Zapała na łamach strony weekend.gazeta.pl.

Jak Wam się podoba „Ty mała znów zarosłaś”? Będzie kolejny hit Sławomira?

Przeczytaj także: Nałóż folię aluminiową na desce do prasowania – zaoszczędzisz wiele czasu i pokochasz prasowanie!

Źródło: weekend.gazeta.pl
Zdjęcie główne: PrintScreen YouTube