Rewelacyjne imprezy w poznańskim klubie Tama.

Powiązane

Leśnicy w Wielkopolski podarowali hojną kwotę szpitalowi dziecięcemu w Poznaniu

100 000 złotych - tyle poznańscy leśnicy przekazali na...

Gwiazda Hollywood odwiedziła Ogród Botaniczny w Krakowie

Hollywoodzka gwiazda Milla Jovovich kilka dni przebywała z rodziną...

Krakowska restauracja uznana za najlepszą w Polsce

Według jury konkursu World Culinary Awards, słynąca z polskiej...

Jakie jest najbardziej zakorkowane miasto w Polsce i na świecie?

Korki w wielu polskich miastach to smutna codzienność. Właśnie...

Udostępnij

Tama budzi się w środę, zasypia w niedzielę. Tama odgradza Cię o zmartwień, złych emocji i problemów. Tama to miejsce harmonii, hedonistycznej zabawy i niczym nie skrępowanej przyjemności. Tama nie ocenia, a rozumie Cię lepiej niż myślisz.

Kulturalny Stary Rynek 2019 – rusza nabór wniosków!

Izba Rzemieślnicza przy ulicy Niezłomnych 2 to już trzecia odsłona klubu Tama. W 2015 r. powołała go do życia poznańska didżejka Joanna Tomczak. Działał w przestrzeni po magazynach przy ul. Garbary, nieopodal wiaduktu kolejowego. Imprezy nie odbywały się jednak w starych blaszakach czy poindustrialnych wnętrzach, ale na świeżym powietrzu.

- Advertisement -

Jednak ze względu na skargi części mieszkańców na działalność klubu, Tama musiała zmienić miejsce. I tak na kolejny sezon trafiła na tereny byłych torów łuczniczych AWF przy Drodze Dębińskiej. Tam również nie obyło się bez problemów z sąsiadami i klub zniknął. Ale nie na dobre, jego twórcy cały czas poszukiwali nowego miejsca. Teraz funkcjonuje już kolejny sezon pod stałym zadaszeniem, na ogromnej przestrzeni byłej Izby Rzemieślniczej. Cierpliwość osób odpowiedzialnych za inicjatywę absolutnie się opłaciła. Dziś jest to najbardziej oblegane miejsce na klubowej mapie Poznania, z każdym kolejnym sezonem może sobie pozwolić na coraz bardziej imponujące bookingi. Tak jest również w nadchodzącym sezonie.

Rewelacyjne projekty szyldów ze strony studentów poznańskiego ASP! 
Po bardzo intensywnej końcówce roku w Tamie wypada z należytym przytupem rozpocząć rok 2019. Rewelacyjne I Hate Models, Catz 'N Dogs czy KilleKill z poprzednich miesięcy to wysoko zawieszona poprzeczka, ale w nadchodzących tygodniach zapowiadają się równie godne uwagi bookingi, koncerty i wydarzenia! Osobiście na pewno się wybieram i gorąco zachęcam do wzięcia udziału w Drugim Poznańskim Salonie Ambientu, który jest dla mnie absolutem wyciszenia i złapania oddechu. Natomiast z drugiej strony, na pewno się pojawię na Acid Plant dzień wcześniej, żeby się wytańczyć, wyszaleć, i lepiej spać na niedzielnych ambientach. 🙂

To nie jest zwykły klub.

Światowe bookingi, widowiskowa oprawa świetlna, cocktail bar, klimatyczna atmosfera i najlepsza obsługa. Tama to najbardziej wyrafinowana przestrzeń klubowo-koncertowa w Poznaniu. Zabytkowe wnętrze o powierzchni ponad 1000 metrów kwadratowych co weekend odwiedzają fani najlepszej muzyki elektronicznej. Jestem przekonany, że w nadchodzących tygodniach każdy będzie w stanie znaleźć coś dla siebie. Widzimy się na miejscu!
źródło: TAMA