Psychotest – sprawdź co wypatrzony obrazek mówi o Tobie, Twoim charakterze i Twojej sytuacji.

Powiązane

Leśnicy w Wielkopolski podarowali hojną kwotę szpitalowi dziecięcemu w Poznaniu

100 000 złotych - tyle poznańscy leśnicy przekazali na...

Gwiazda Hollywood odwiedziła Ogród Botaniczny w Krakowie

Hollywoodzka gwiazda Milla Jovovich kilka dni przebywała z rodziną...

Krakowska restauracja uznana za najlepszą w Polsce

Według jury konkursu World Culinary Awards, słynąca z polskiej...

Jakie jest najbardziej zakorkowane miasto w Polsce i na świecie?

Korki w wielu polskich miastach to smutna codzienność. Właśnie...

Udostępnij

Czy potrafisz ocenić samego siebie? Trudno jest to zrobić w sposób rzetelny i realny. Nie powinniśmy także przesadnie brać do siebie tego, co inni o nas powiedzą. Ich komentarze nie są ważniejsze od Twoich własnych. 

Realne spojrzenie na samego siebie jest bardzo trudne. Najczęściej przy ocenie samych siebie popadamy ze skrajności w skrajność. Bardzo często umniejszamy to, co osiągnęliśmy czy jak wartościową osobą jesteśmy.

- Advertisement -

Dlatego przychodzi z pomocą i proponujemy zdjęcie. To, co pierwsze wpadło Ci w oko zdradzi w małej części Twój charakter oraz Twoją sytuację. Gotowi? To świetna zabawa, może dowiesz się o sobie czegoś nowego.

JABŁKA

Jesteś osobą, którą rozpiera energia. Uwielbiasz działać spontanicznie, jesteś ciekawa świata i Twoja wyobraźnia nie zna granic. Bardzo pozytywnie podchodzić do różnych sytuacji i otoczenia. W ciężkich chwilach Twoje pozytywne podejście napawa innych nadzieją na wyście z sytuacji. Jesteś jak światełko w tunelu.

Twoja obecna sytuacja może wydawać się dość chaotyczna i nie wiesz, jak poradzić sobie z tym nieładem, ale zatrzymaj się w tym biegu i na spokojnie zastanów się, co jest dla Ciebie najważniejsze.

TWARZ

Jesteś osobą, która idealnie potrafi odczytać emocje innych ludzi. Widzisz i czujesz ich uczucia. Potrafisz odczytać ich myśli bez słów. Często dostrzegasz te elementy, dzięki czemu potrafisz nabrać szerszy pogląd na wiele aspektów, dzięki czemu łatwiej jest Ci pomóc bliskim.

Twoja obecna sytuacja pokazuje, że odczuwasz ogromne zmęczenie psychiczne i zaczyna brakować Ci chwil, które wywołują uśmiech na Twojej twarzy. W Twoim życiu powinna znaleźć się osoba, która pokaże Ci, że te krótkie, nieznaczące chwile są tak naprawdę tymi najcenniejszymi w życiu.

SIEDZĄCA OSOBA

Zazwyczaj jesteś bardzo spokojną osobą, która wie, jak się zachować. Bywają jednak momenty, że działasz impulsywnie w sytuacjach, w których najmniej można się tego po Tobie spodziewać Masz wpojonych wiele cennych wartości. Najważniejsze są dla Ciebie szacunek, rodzina i lojalność.

Aktualnie czujesz się nieco odizolowana od świata. Masz wrażenie, że ludzie Cię nie rozumieją i prze to odczuwasz samotność. Musisz postarać się być bardziej otwartym człowiekiem, otwórz się na ludzi. Trudności związane z odizolowanie znikną, a Ty poczujesz się o niebo lepiej.

Źródło i zdjęcie: cytaty.pl

PRZECZYTAJ TAKŻE:

Oto jeden z najpiękniejszych utworów na świecie! Na pewno będziesz mieć ciarki na plecach!