Co zrobić z dzieckiem homo sapiens? – sonda uliczna podbija Internet, a odpowiedzi ludzi są przerażające.

0
1828

Ta sonda uliczna to dosłownie hit hitów! Wyraźnie potwierdza tezę, że ludzie potrafią się wypowiedzieć na każdy temat, nawet jak nie rozumieją pytania i nie mają zielonego pojęcia o czym mówić. A to, że ludzie kompletnie nie wiedzą, czym jest „homo sapiens” to już zupełnie inna sprawa. 

„Co zrobiłaby pani, gdyby urodziło się pani dziecko homo sapiens?” – z takim pytaniem na ulice Warszawy wyszedł  znany Youtuber z kanału Brzoza TV. Wśród przechodniów zebrał dziwne, często przerażające odpowiedzi.

Ludzie kompletnie nie wiedzieli co to znaczy homo sapiens. Ludzie bez względu na płeć i wiek traktowali homo sapiens jako poważną chorobę, upośledzenie umysłowe, niepełnosprawność czy wadę rozwojową. Jednak dziewczyna stwierdziła, że to dziecko-małpka i według niej nie jest to normalne dziecko.

To naprawdę przerażające, że coś tak oczywistego sprawiło ludziom tak duży problem i nie potrafili wyjaśnić prawidłowej definicji. Najważniejsze, że żadna z przepytywanych osób zgodnie z wiarą i nauką kościoła nie zdecydowałaby się na usunięcie ciąży.

Zanim obejrzycie ten filmik, na wszelki wypadek przypomnę definicję homo sapiens.

A teraz obejrzyjcie to:

Źródło: lolmania.eu/mamadu.pl
Zdjęcie główne: YouTube.com

PRZECZYTAJ TAKŻE W JAKIE ZABOBONY I PRZESĄDY NADAL WIERZY PONAD POŁOWA POLAKÓW – f7city.pl