Oto jeden z najpiękniejszych utworów na świecie! Na pewno będziesz mieć ciarki na plecach!

Powiązane

Leśnicy w Wielkopolski podarowali hojną kwotę szpitalowi dziecięcemu w Poznaniu

100 000 złotych - tyle poznańscy leśnicy przekazali na...

Gwiazda Hollywood odwiedziła Ogród Botaniczny w Krakowie

Hollywoodzka gwiazda Milla Jovovich kilka dni przebywała z rodziną...

Krakowska restauracja uznana za najlepszą w Polsce

Według jury konkursu World Culinary Awards, słynąca z polskiej...

Jakie jest najbardziej zakorkowane miasto w Polsce i na świecie?

Korki w wielu polskich miastach to smutna codzienność. Właśnie...

Udostępnij

Leo Rojas, a właściwie Juan Leonardo Santillan Rojas, jest urodzonym w 1984 roku muzykiem z Ekwadoru, który przeprowadził się do Hiszpanii, a potem do Niemiec, gdzie zaczął zarabiać grając na fletni pana. 

W 2000 roku zamieszkał w Hiszpanii, później w Niemczech. Aktualnie mieszka w Berlinie z żoną Polką. To właśnie ona namówiła go, aby zgłosił się do programu talent – show.

- Advertisement -

Szerszej publiczności dał się poznać w V edycji programu Das Supertalent. Mimo silnych konkurentów to on podbił serca widzów i publiczności i to on zajął pierwsze miejsce w ich głosowaniu. Gra na instrumencie Fletnia Pana. 

W półfinale genialnie zinterpretował słynny utwór „El Condor Passa”. Następnie wygrał show przebojem napisanym przez Jamesa Lasta „El Pastor Solitario”. Oba utwory były powszechnie znane w swoich oryginalnych wersjach, ale Rojas nadał im nadzwyczajne brzmienie i dynamikę. Jego wersja” “El Pastor Solitario”, wydana jako singiel wkrótce po finale programu, znalazła się na topie 48 list przebojów. Od 2011 roku jego sława bez przerwy rośnie.

Nie ma się co dziwić. To, co robi ten facet sprawia, że człowiek odpływa, że ma się ciarki na całym ciele, że zaczyna marzyć.

Poniżej znajdziecie bardzo piękną piosenkę. Posłuchajcie „Der einsame Hirte”. Dzięki tej oraz wielu innym piosenkom Leo porusza miliony serc! Zamknijcie oczy, zrelaksujcie się i odpłyńcie…

Źródło: podaj.to/bystragrazyna.net/zabkowiceslaskie4you.pl
Zdjęcie główne: Facebook.com

PRZECZYTAJ TAKŻE Kogo nie lubią, a kogo lubią Polacy? Zobacz wyniki badań na temat sympatii do innych narodowości.