Strona główna Ciekawostki Powstała kawiarnia z serialu Przyjaciele! Obowiązkowa wizyta dla każdego fana!

Powstała kawiarnia z serialu Przyjaciele! Obowiązkowa wizyta dla każdego fana!

0
Powstała kawiarnia z serialu Przyjaciele! Obowiązkowa wizyta dla każdego fana!

Przyjaciele to chyba najbardziej ikoniczny i rozpoznawalny serial w historii telewizji. Pewnie każdy fan marzył o wypiciu kawy w jednej z najbardziej charakterystycznych kawiarni. Cóż, marzenia się spełniły!

Zobacz też: Pierwsza podwodna restauracja w Norwegii – f7city.pl

Znana w Wielkiej Brytanii siec sklepów Primark w swoim sklepie w Menchesterze postanowiła odtworzyć ikoniczną kawiarnię z serialu. Amerykański sit-com obchodzi w tym roku 25lecie, ze swoim początkiem w 2004 roku, kiedy to poznaliśmy ukochane charaktery.

Jesteśmy podekscytowani możliwością umieszczenia pierwszej Central Perk Cafe na ulicach Wielkiej Brytanii. Fani serialu mogą się teraz zrelaksować w swoich ulubionych fotelach po całogodzinnym przebieraniu w najlepszej jakości produktach. – mówi dyrektor rozwoju marki, Tim Kelly.

Minęło już 15 lat od zakończenia emisji serialu Przyjaciele, jednak jego magia jest wciąż żywa. Osoby odpowiedzialne za kawiarnie dobrze wiedzą, czego chcą fani. Udało się więc odtworzyć wszystkie charakterystyczne dla nowojorskiej kawiarni szczegóły – brandowane kubki czy lokalne i rozpoznawalne z serialu napoje i przekąski.

Odwiedzający mogą oczywiście zasiąść na kanapie zajmowanej zawsze przez swoje ulubione postacie. Jedyną różnicą między realną kawiarnią a tą fikcyjną w Primarku będzie aspekt ekologiczny, który jest równie istotny dla twórców jak autentyczność.

Zobacz też: Festiwal Ethno Port po raz kolejny w Poznaniu! 

Prawdziwa kawiarnia Central Perk znajduje się w Nowym Jorku przy Bedford Street, jednak w rzeczywistości jest tylko małą knajpką o nazwie The Little Owl. Całe wnętrze zostało na potrzeby serialu zbudowane w studio, które można odwiedzać przy okazji wycieczki do Warner Brothers Studio. Fani serialu na pewno nie będą się zastanawiać dwa razy!

źródło: independent

Nie wiesz, jak ruszyć z biznesem? Dowiedz się!

Koniecznie odwiedź www.f7warszawa.pl