Popek wchodzi do polityki i zakłada nową partię!

Powiązane

Leśnicy w Wielkopolski podarowali hojną kwotę szpitalowi dziecięcemu w Poznaniu

100 000 złotych - tyle poznańscy leśnicy przekazali na...

Gwiazda Hollywood odwiedziła Ogród Botaniczny w Krakowie

Hollywoodzka gwiazda Milla Jovovich kilka dni przebywała z rodziną...

Krakowska restauracja uznana za najlepszą w Polsce

Według jury konkursu World Culinary Awards, słynąca z polskiej...

Jakie jest najbardziej zakorkowane miasto w Polsce i na świecie?

Korki w wielu polskich miastach to smutna codzienność. Właśnie...

Udostępnij

fot: źródło

To nie żart! „Król Albanii”, czyli raper Popek, wkracza do polityki i zakłada swoją partię! Muzyk ma dość i pragnie „otworzyć partię Młoda Polska”, aby zmienić kraj dla swoich dzieci.

Najpierw okazuje się, że Krystyna Pawłowicz odchodzi z polityki (o czym pisaliśmy tutaj), a teraz dowiadujemy się, że kolejny raper pragnie wkroczyć w brutalny, polityczny świat. Pierwszym muzykiem-raperem, który postanowił działać w partii politycznej, był Liroy, a właściwie Piotr Krzysztof Liroy-Marzec. Popka kojarzy na pewno większość z Was – to kontrowersyjny, znany z wulgarnych tekstów artysta, który w 2016 roku zrobił furorę, jednocześnie szokując Polaków swoimi najnowszymi piosenkami. Ponadto, Paweł Ryszard Mikołajuw (Popek) oprócz hip-hopu, walczył na galach mieszanych sztuk walki (np. KSW) i wystąpił w Tańcu z Gwiazdami (Dancing with the Stars).

- Advertisement -

Oto manifest Popka:

Jak sam przyznaje w powyższym „Manifeście Młodej Polski”: „Ja nie jest aniołkiem, popełniłem dużo błędów tylko, że ja do tych błędów potrafię się przyznać.” Myślicie, że każdy zasługuje na drugą szansę, czy lepiej, aby Mikołajuw zajął się hip-hopem?

 

fot: źródło

Przeczytaj: Betlejem w Krakowie!

Przypomnijmy, że w październiku ubiegłego roku, Popek deklarował swoją kandydaturę na posła i zapowiedział, że będzie startował w wyborach parlamentarnych. Niestety (albo i stety), ze tych słów nic nie wynikło, jednak jak widać, Mikołajuw nie porzucił swoich politycznych marzeń. 

Sprawdź: f7wroclaw

Co uważacie o wkroczeniu Popka w politykę? Jesteśmy ciekawi!

Nie wiesz, jak ruszyć z biznesem? Dowiedz się! Kliknij tutaj: klik.