Krystyna Pawłowicz zapowiada odejście z polityki!

0
201
views

fot: źródło

Jedna z najbardziej kontrowersyjnych posłanek na Sejm, startująca z ramienia partii rządzącej – Prawa i Sprawiedliwości, kończy karierę polityczną. Krystyna Pawłowicz zapowiedziała, że odchodzi z polityki.

Krystyna Pawłowicz z wykształcenia jest prawnikiem i wykładowcą akademickim, a od 2011 roku również posłanką na Sejm. Pawłowicz dwa dni temu, 15 grudnia 2018 roku, poinformowała wycofaniu się z życia politycznego na swoim profilu na Twitterze, z którego aktywnie korzysta. Jej posty śledzi tysiące Polaków – i wbrew wszelkim plotkom – posłanka nie ma zamiaru zrezygnować z prowadzenia Twittera.

 

Przeczytaj: Bożonarodzeniowy Grzaniec!

Sprawdź: f7krakow

Jak wypowiedziała się (na Twitterze) sama zainteresowana: „Mam już 70 lat i trzeba wszystkie swoje sprawy pozałatwiać i uporządkować. Mój czas w polityce dobiegł końca. Chcę swą polityczną aktywność zakończyć – mam dużo spraw do załatwienia, życiowego zakończenia i uporządkowania ” 

Jak widać – dobrze jest wiedzieć, kiedy zejść ze sceny. 🙂

A Wy co uważacie o wycofaniu się Pani Krystyny Pawłowicz z polityki? Jeśli śledzicie jej profil na Twitterze, to gwarantujemy, że na pewno nie zniknie! Zresztą, słowo dała sama Pawłowicz – ale jak to bywa w przypadku polityków, na wszystko trzeba brać poprawkę. 😉

Nie wiesz, jak ruszyć z biznesem? Dowiedz się! Kliknij tutaj: klik.

Poprzedni artykułVan Gogh w Twoim domu dzięki nowoczesnej technologii.
Następny artykułIKEA udowadnia, że wiemy więcej o celebrytach niż o własnej rodzinie.
Pisanie, czytanie, kino, jedzenie, natura i zwierzęta, to moje (najbardziej) ulubione rzeczy na całej kuli ziemskiej. Lubię żyć, aktywnie korzystać z tego, co daje mi świat, dlatego tak chętnie pojawiam się na różnych przedsięwzięciach i biorę czynny udział w życiu. Moja szeroka gama zainteresowań podyktowana jest wiecznym chłonięciem wiedzy i otwartością na to, co daje mi świat. Potrafię nieźle przyrządzić kurczaka, w śpiewaniu też całkiem sobie radzę, jako szczypiornistka z chęcią porzucam piłką i z wielką przyjemnością, po raz setny zresztą, obejrzę Avengersów czy jakikolwiek film Tarantino. Człowiek z otwartą duszą i pomocnym sercem - zarówno dla natury, zwierząt, jak i ludzi.
PODZIEL SIĘ