Poczuj się jak ptak, czyli znakomita atrakcja w Las Vegas

Powiązane

Leśnicy w Wielkopolski podarowali hojną kwotę szpitalowi dziecięcemu w Poznaniu

100 000 złotych - tyle poznańscy leśnicy przekazali na...

Gwiazda Hollywood odwiedziła Ogród Botaniczny w Krakowie

Hollywoodzka gwiazda Milla Jovovich kilka dni przebywała z rodziną...

Krakowska restauracja uznana za najlepszą w Polsce

Według jury konkursu World Culinary Awards, słynąca z polskiej...

Jakie jest najbardziej zakorkowane miasto w Polsce i na świecie?

Korki w wielu polskich miastach to smutna codzienność. Właśnie...

Udostępnij

Kręci Cię adrenalina? Co powiesz na przejażdżkę tyrolką nad Las Vegas?

Skok na bungee, skok ze spadochronem, jazda kolejką górką w wesołym miasteczku czy wspinaczka po ścianie bez zabezpieczeń wymaga odwagi, ale miłośników mocnych wrażeń nie brakuje.

Adrenalina odpowiada za wszystkie reakcje organizmu na zagrożenie czy stres. W sytuacji zagrożenia ludzie i zwierzęta potrafią wspiąć się na wyżyny swoich możliwości, np. Gazela Granta w momencie ścigania przez geparda potrafi pędzić z prędkością 120 km/godz. W sytuacji, kiedy nie musi ratować swojego życia, biegnie zdecydowanie wolniej. Tak samo człowiek, w momencie ratowania życia swojego lub kogoś, jest w stanie posunąć się do zachowań, o których nigdy by siebie nie podejrzewał.

- Advertisement -

Wyrzut adrenaliny towarzyszy także sportom ekstremalnym. Co prawda, jest to jednorazowa akcja, a po wszystkim czujemy się zrelaksowani, odczuwamy euforię i jesteśmy z siebie dumni. Następnie poziom adrenaliny natychmiastowo spada i nie czyni to szkód w naszym organizmie.

Jedną z atrakcji, która zagwarantuję niezłą dawkę adrenaliny jest Fly Linq w Las Vegas. To atrakcja, z której mogą skorzystać klienci hotelu LINQ. Jest to zjazd tyrolką, która porusza się prędkością ponad 50 km/h.

Tyrolka, znana w anglojęzycznym świecie jako zip-line, to najczęściej kapitalna atrakcja turystyczna. Zjeżdżamy po linie, a silnym napędem jest siła grawitacji. Jeżeli czujesz, że w Twoim życiu brakuje adrenaliny – koniecznie wypróbuj Fly Linq w Vegas.

Chętnych nie brakuje. Przekonać się o tym można czytając mnóstwo pozytywnych komentarzy na pl.tripadvisor.com:

  • „Dużo zabawy. Absolutnie polecam to doświadczenie każdemu, kto odwiedza Las Vegas. Rozsądna cena.”
  • „Bardzo dobrze zorganizowany i przyjazny personel. Latanie nad promenadą było świetną zabawą dla wszystkich grup wiekowych!”
  • „To było niesamowite doświadczenie, wszyscy pracownicy byli świadomi zasad bezpieczeństwa i zawsze czekali na nasze bezpieczeństwo i zabawę. Zrobię ponownie na pewno.”
  • „Moja córka namówiła mnie, abym spróbował tej jazdy i cieszę się, że to zrobiłem. Byłem bardzo, bardzo zdenerwowany i prawdopodobnie prawdę mówiąc – przerażony, aż do momentu, gdy byliśmy gotowi do drogi, ale gdy byliśmy już na linii – było fantastycznie.”
zdjęcie: facebook.com

Kto z Was chciałby przejechać się tyrolką z widokiem na Las Vegas?

Przeczytaj także: We Włoszek powstał najwyższy most wiszący w Europie. Tylko dla ludzi o mocnych nerwach – f7city.pl

Nie wiesz jak ruszyć z biznesem? Dowiedź się tutaj ? 

Koniecznie odwiedź naszą stronę o zdrowiu – f7zdrowie.pl