Phil Collins wystąpi w Polsce w 2019 roku!

Powiązane

Leśnicy w Wielkopolski podarowali hojną kwotę szpitalowi dziecięcemu w Poznaniu

100 000 złotych - tyle poznańscy leśnicy przekazali na...

Gwiazda Hollywood odwiedziła Ogród Botaniczny w Krakowie

Hollywoodzka gwiazda Milla Jovovich kilka dni przebywała z rodziną...

Krakowska restauracja uznana za najlepszą w Polsce

Według jury konkursu World Culinary Awards, słynąca z polskiej...

Jakie jest najbardziej zakorkowane miasto w Polsce i na świecie?

Korki w wielu polskich miastach to smutna codzienność. Właśnie...

Udostępnij

To fantastyczna wiadomość dla wszystkich fanów Phila Collinsa. Legendarny muzyk zapowiedział koncert w Polsce. Kiedy ruszy sprzedaż biletów?

Jeden z najwybitniejszych muzyków powraca na scenę i rusza w trasę koncertową po Europie, dzięki czemu zaśpiewa także w naszym kraju.

- Advertisement -

Phil Collins w ramach swojej europejskiej trasy zawita do Polski. Już 26 czerwca 2019 roku jego fani będą mogli z nim zaśpiewać „I Just Can’t Stop Loving You” na Stadionie Narodowym w Warszawie.

67-letni artysta na swojej stronie internetowej poinformował o datach 15 koncertów w Europie. Trasa pod nazwą „Still Not Dead Yet: Live 2019” („Jeszcze nie jestem martwy: Na żywo 2019”) rozpocznie się 2 czerwca we Wiedniu i zakończy 26 czerwca na Stadionie Narodowym w Warszawie. Artysta zawita także do Austrii, Francji, Niemiec, Danii, Norwegii, Szwecji, Włoch, Szwajcarii, Holandii i Czech.

PRZECZYTAJ TAKŻE: Król Lew w nowej odsłonie! – f7city.pl

Kiedy będzie można zakupić bilety?

Przedsprzedaż biletów rozpocznie się już za 2 dni, czyli 28 listopada. Tego dnia bilety będą mogli kupić klienci banku Citi Handlowy, następnego dnia zarejestrowani użytkownicy LiveNation.pl, a ogólna sprzedaż biletów rozpocznie się 30 listopada o godzinie 10 na stronie livenation.pl. Ceny biletów jeszcze nie są znane.

Phil Collins to jeden z najbardziej cenionych brytyjskich artystów. Na początku lat 70. zaczynał jako perkusista i wokalista zespołu Genesis. Jego solowa kariera miała początek w 1981 roku, kiedy wydał album “Face Value”, zawierający taki przebój jak “In The Air Tonight”. Do dzisiaj jego piosenki są słuchane w wielu domach.

– Myślałem, że w ciszy pójdę na emeryturę, ale dzięki fanom, mojej rodzinie i wsparciu od niesamowitych artystów, odkryłem na nowo pasję do muzyki i występowania. Nadszedł czas, żeby zrobić to jeszcze raz. Jestem bardzo podekscytowany. Mam dobre przeczucie – mówi o swoim powrocie artysta.

Wychodzi na to, że szykuje się jedno z najważniejszych koncertowych wydarzeń 2019. Już niedługo na żywo będzie można usłyszeć takie hity:

Jesteś z Wrocławia? Koniecznie odwiedź naszą stronę f7wroclaw.pl