Strona główna Ciekawostki Nowy projekt Guerrilla Dining. Rusza znikająca restauracja!

Nowy projekt Guerrilla Dining. Rusza znikająca restauracja!

0
Nowy projekt Guerrilla Dining. Rusza znikająca restauracja!

Guerrilla Dining to efekt spotkania się w kuchni Ślązaka i Kanadyjczyka z jamajskimi korzeniami. Mateusz Żurek & Jahmarley Grant odpowiedzialni są za parę kulinarnych inicjatyw w obrębie Wrocławia i Poznania. Teraz po raz pierwszy zapraszają do wzięcia udziału w partyzanckim projekcie kolacyjnym Znikająca restauracja.

Jahmarley Grant

Odwiedziłem Polskę po raz pierwszy będąc szesnastolatkiem i mimo oczywistych różnic dzielących mnie od Polski, poczułem się jak w domu. Bywałem tu wielokrotnie przez ostatnie cztery lata i właśnie zdecydowałem, że tutaj jest mój nowy dom.

 

 

Mateusz Żurek

Pięć lat temu stworzyłem festiwale, które wywróciły moje życie do góry nogami. Culinary Fest i Coffee Marathon sprawiły, że dotychczasowe zajęcia porzuciłem dla kuchni. Wiele uwagi poświęciłem poszerzaniu wiedzy na temat jej historii. Będąc szefem kuchni restauracji dedykowanej polskim smakom, starałem się odszukać dania, które zostały wyparte przez multikulturową gastronomię.

Poznańskie Betlejem już trwa. Sprawdź atrakcje!

Pierwsza odsłona Guerrilla Dining odbywa się w nurcie ODDS&ENDS, czyli poszukiwania odrzutów, skrawków, części, które w kuchni nie są w stu procentach wykorzystywane. Pochylimy się nad piątą ćwiartką i niewygodnymi partiami mięsa, starając się odjąć im negatywne skojarzenia lub wcześniejsze doświadczenia. Naszą misją jest przybliżenie gościom kuchni i jej możliwości. Chcemy udowodnić, że gotowanie i jedzenie to czysta przyjemność a to, co mogło wydawać się momentami nawet obrzydliwe, może stanowić ekscytującą nową przygodę. Gotowanie to także odpowiedzialność. Chcemy udowodnić, że mniej oczywiste rozwiązania mogą się okazać o wiele ciekawsze. Jedzmy, pijmy, rozmawiajmy!

Legenda Polskiego kolarstwa po wypadku. Sprawdź jak możesz pomóc!

Już 26 do 27 listopada w Poznaniu, oraz 28 i 29 listopada we Wrocławiu będzie można wziąć udział w w innowacyjnym wydarzeniu Znikająca restauracja. Kolacja będzie obejmować siedmiodaniowe menu, wino i wodę. Restauracja działa wyłącznie w wyznaczonych terminach, w różnych lokalizacjach, wyłącznie na rezerwacje. O lokalizacji kolacji w zarezerwowanym terminie Goście zostaną poinformowani z jednodniowym wyprzedzeniem.

Dołączcie do wydarzenia na facebooku we Wrocławiu oraz w Poznaniu. To świetny pomysł żeby przełamać rutynę i zaskoczyć czymś swoją partnerkę bądź partnera. To także jedyne w swoim rodzaju doświadczenie, którego doświadczą tylko uczestnicy kolacji. Śpieszcie się więc, czy to przy okazji imienin, urodzin, rocznicy czy w celu po prostu udanego rozpoczęcia kolejnego tygodnia. 🙂

Koszt: 150 zł / os.
Liczba miejsc ograniczona.
Rezerwacje: +48 786-239-408

Nie wiesz jak ruszyć z biznesem? Dowiedz się TUTAJ 🙂