Nocny spacer po Palmiarni Poznańskiej – czeka na Was wiele atrakcji!

0
381
Nocne zwiedzanie Palmiarni rozpocznie się o godz. 20:00 i potrwa do 02:00 w nocy. Zdjęcie: Facebook

Już dzisiaj, 30 lipca, Palmiarnia Poznańska przygotowała dla wszystkich gości nocne zwiedzanie połączone ze specjalnie przygotowanym na tę okazję wydarzeniem artystycznym. Nie może Was tam zabraknąć! 

Nocne zwiedzanie rozpocznie się o godz. 20:00 i potrwa do 02:00 w nocy.

Największym hitem podczas nocnego zwiedzania Palmiarni będzie performens grupy 33 Hypnotheatre & Technocircus „ElementalLUV. Juxtaposition”, stworzony specjalnie z myślą o przestrzeni pawilonu III, gdzie zostanie zaprezentowany o godzinach 20:30, 21:10, 21:50, 22:30.

Facebook

Jednak to nie jedyna atrakcja tego wieczoru. W pawilonach dostępne będą dwie ścieżki zwiedzania. Pierwsza zaprezentuje dawne fotografie Palmiarni (po zeskanowaniu kodu QR), a druga będzie biegła szlakiem wiekowych roślin.

Facebook

Czytaj: Koszary Kultury w Poznaniu – wydarzenia kulturalne dla mieszkańców

Chętni będą mogli pobrać także questy dostępne w aplikacji Eko Wielkopolska na dwóch poziomach trudności. W każdym z pawilonów, w aplikacji pojawi się jedno pytanie, na które odpowiedź będzie można znaleźć na tabliczkach z opisami roślin.

Nocne zwiedzanie rozpocznie się o godz. 20:00 i potrwa do 02:00 w nocy. Kasa czynna będzie do godz. 01:30. Od godz. 22:00 wejście do parku Wilsona będzie tylko od ulicy Matejki. 

Na terenie Palmiarni obowiązkowo należy zakrywać usta i nos, a przed wejściem zdezynfekować ręce. Limit odwiedzających to 265 osób.

Czytaj: Pierwsze w Poznaniu stacjonarne hospicjum dla dzieci! Pomóż je wyposażyć!