Strona główna Ciekawostki Metallica symfonicznie w trasie po Polsce!

Metallica symfonicznie w trasie po Polsce!

0
Metallica symfonicznie w trasie po Polsce!

Jedną z pierwszych moich muzycznych miłości był zespół Metallica. Jeszcze w szkole podstawowej pierwszy raz usłyszałem zdaje się utwór Orion, który później odtwarzany był w kółko i w kółko aż doczekałem się kasety z kompletnym Master of Puppets. Dziś, kiedy mój gust muzyczny rozwinął się w zupełnie innych kierunkach, wciąż z nostalgią wspominam rewelacyjne aranżacje, które już niedługo będzie można usłyszeć w Polsce w wykonaniu symfonicznym!

Zdjęcia jak z NASA robione przez Polaka! Zobacz tutaj! 

Zespół Scream Inc. istnieje od 2008 r i osiągnął wielki sukces we wszystkich krajach byłego Związku Radzieckiego, stając się najbardziej znaczącym tribute-bandem z Europy Wschodniej. Świadczą o tym choćby wyprzedane koncerty wszędzie gdzie grają. Ich kanał na portalu Youtube jest wysoce oceniany i oglądany w Stanach Zjednoczonych i Europie. Jeden z najbardziej udanych występów zespołu odbył się 17 kwietnia 2016 w „Moskwa Kremlin Palace”, gdzie na widowni zasiadło ponad 6.000 osób! Ten show stał się największym w historii koncertem-hołdem dla Metalliki.

Kwartet z Kijowa nosi oficjalnie zatwierdzone miano official Metallica tribute band, a to już nie przelewki!

Dowiedz się co słychać w Warszawie na F7Warszawa!

W sezonie 2018/2019 będzie można zobaczyć w Polsce wyjątkowy projekt – pod szyldem “Muzyka zespołu Metallica symfonicznie” wystąpi SCREAM INC. Towarzyszyć im będzie orkiestra symfoniczna ‘Orion’. Na koncertach usłyszymy największe przeboje zespołu Metallica w symfonicznych aranżacjach wykonanych tak jak na słynnej płycie “Metallica S&M”. To blisko dwie godziny klasyki rocka/metalu w niezwykłym wydaniu! Pierwsze koncerty już wyprzedane – w związku z ogromnym zainteresowaniem muzycy wystąpią dwukrotnie w Gdańsku i Szczecinie. Ogłoszone zostały też nowe miasta na trasie – Rzeszów i Kielce.

Muzyka zespołu METALLICA symfonicznie trasa koncertowa:

Sami posłuchajcie, że muzycy prezentują najwyższy poziom z możliwych. Bilety wyprzedają się w zastraszającym tempie, więc zachęcam do jak najszybszego zakupu. Zapowiada się na prawdę rewelacyjne widowisko. Bilety możecie kupić na TEJ stronie. Nie przegapcie okazji, aby zobaczyć na żywo najlepszy tribute band Metalliki!

źródło: ebilet.pl

Nie wiesz, jak ruszyć z biznesem? Dowiedz się!