Strona główna Film Koncerty Muzyki Filmowej znowu w trasie!

Koncerty Muzyki Filmowej znowu w trasie!

0
Koncerty Muzyki Filmowej znowu w trasie!

Po ogromnym sukcesie pierwszej i drugiej edycji „Koncert Muzyki Filmowej”, już w tym roku trzecia edycja tej niezwykłej produkcji koncertowej, gdzie będzie 30 nowych utworów, Multimedia oraz tancerze. Jeszcze większa scena, jeszcze więcej efektów specjalnych, jeszcze więcej artystów.

Zobacz też: Festival of Lights. Tego w Poznaniu jeszcze nie było!

Znamy już nazwiska wszystkich Artystów, którzy wezmą udział w 3. Koncert Muzyki Filmowej. Na scenie usłyszymy takie gwizdy jak: Justyna Steczkowska, Natalia Kukulska, Kasia Cerekwicka, Agata Nizińska, Kasia Moś, Tomasz Tomson Lach, Grzegorz Hyży, Sławek Uniatowski, Łukasz Zagrobelny, Beata Kozidrak – Gość Specjalny oraz Polską Orkiestraę Muzyki Filmowej, pod batutą Przemysława Pasternaka. Podczas ponad 3-godzinnego koncertu, usłyszymy największe przeboje muzyki filmowej w wykonaniu 50-osobowej orkiestry oraz 10 niezwykłych wokalistów. Dodatkowo pojawią się utwory w wersjach instrumentalnych największych kompozytorów m.in. Hans Zimmer, Ennio Morricone, John Williams.

Koncert niezapomnianych wrażeń. Justyna Steczkowska i Kuba Badach to było mistrzostwo świata. Tomasz Raczek niezastąpionym ekspertem w dziedzinie filmów.

Polska Orkiestra Muzyki Filmowej jest pierwszą i jedyną orkiestrą symfoniczną w Polsce, specjalizującą się w tego typu muzyce. Powstała w 2011 roku z inicjatywy jej obecnego dyrektora i dyrygenta maestro Przemysława Pasternaka. Orkiestra w ciągu kilku lat uczestniczyła w wielu prestiżowych wydarzeniach w całym kraju, takich jak, między innymi: festiwale np. „Misteria Paschalia” czy „Muzyka Lata”, „Koncert Muzyki Filmowej” koncertowała z największymi polskimi gwiazdami takimi jak: Andrzej Piaseczny, Justyna Steczkowska, Piotr i Krzysztof Cugowscy, Janusz Radek czy Mietek Szcześniak. W orkiestrze grają profesjonalni muzycy oraz znakomici soliści, m. in. Edyta Krzemień (Teatr Muzyczny Roma), Kuba Jurzyk (znany z polskich programów talent show oraz Studia Accantus), Michał „Gashoo” Gasz, Zofia NowakowskaAgnieszka Twardowska i wielu innych..

Polska Orkiestra Muzyki Filmowej, to jedna z największych orkiestr w Polsce. Jedyna specjalizująca się w szczególności w muzyce filmowej. Nie mówimy tutaj tylko o jej odtwarzaniu, ale także o tworzeniu i współtworzeniu jej na arenie międzynarodowej. Orkiestra bierze udział w produkcji muzyki do filmów. Współpracuje z najpopularniejszymi kompozytorami zarówno w Polsce jak i za granicą. Dotychczas miała zaszczyt pracować z Howardem Shorem, Krzesimirem Dębskim, Robertem Jansonem, Bartkiem Gliniakiem, Karolem Jenkinsem, Tomasem Bergersenem i wieloma innymi. Działalność orkiestry opiera się głównie na ciężkiej pracy i wytrwałości dzięki, której przez tylko 6 lat jest jedną z najbardziej rozpoznawalnych jednostek orkiestrowych w Polsce.

Zobacz też: Jak powinien funkcjonować skup opakowań?

Najbliższy koncert odbędzie się już 3 marca w hali widowiskowej Arena w Poznaniu. Bilety w cenie 99 PLN, 129 PLN, 159 PLN, 189 PLN, 219 PLN oraz 249 PLN VIP do nabycia na stronie WWW.ROYALCONCERT.PL Jeśli nie będziecie mieli okazji być akurat w stolicy Wielkopolski – nic straconego. Trasa Koncertowa dopiero się rozpoczęła i odwiedzi jeszcze wiele Polskich miast, w tym Warszawę, Katowice czy Wrocław.

źródło: royalconcert.pl

Nie wiesz, jak ruszyć z biznesem? Dowiedz się!