Koncert Dawida Podsiadło na Stadionie Wrocław – nowa data

Powiązane

Leśnicy w Wielkopolski podarowali hojną kwotę szpitalowi dziecięcemu w Poznaniu

100 000 złotych - tyle poznańscy leśnicy przekazali na...

Gwiazda Hollywood odwiedziła Ogród Botaniczny w Krakowie

Hollywoodzka gwiazda Milla Jovovich kilka dni przebywała z rodziną...

Krakowska restauracja uznana za najlepszą w Polsce

Według jury konkursu World Culinary Awards, słynąca z polskiej...

Jakie jest najbardziej zakorkowane miasto w Polsce i na świecie?

Korki w wielu polskich miastach to smutna codzienność. Właśnie...

Udostępnij

Dawid Podsiadło zaplanował koncert na Stadionie Wrocław. Już we wrześniu będziemy mogli posłuchać na żywo jego wspaniałych piosenek. 

Niestety, z powodu trwającej już od ponad roku pandemii koronawirusa, wielu organizatorów musiało przełożyć imprezy, w tym koncerty. Wciąż obowiązuje zakaz organizacji imprez masowych. Kiedy ten straszny okres się skończy? Niestety, nie wiemy, ale koncert Dawida Podsiadło we Wrocławiu ma już nową datę. 

Tego zdolnego wokalistę nie musimy nikomu przedstawiać. Dawid Podsiadło to prawdziwy diament na polskiej scenie. Jego debiutancki album – „Comfort and Happiness” został wydany w 2013 roku, zyskując uznanie fanów i krytyków, sprzedając się w nakładzie prawie 200 000 egzemplarzy. Płytę nagrodzono czterema Fryderykami. Drugi solowy album, „Annoyance and Disappointment”, zyskał status diamentowej płyty.

- Advertisement -

Tak naprawdę każda piosenka Dawida Podsiadło w krótkim czasie staje się hitem. 2019 rok był dla Podsiadło bardzo szczęśliwy – otrzymał m.in. aż 6 Fryderyków, w tym dwie wspólnie z Krzysztofem Zalewskim i Kortezem.

Jego płyta „Małomiasteczkowy” w kilka miesięcy uzyskała status diamentowej, do czego potrzeba minimum 150 tysięcy sprzedanych egzemplarzy.

Niestety, przez pandemię w 2020 roku artyści musieli zrobić sobie przerwę od koncertów, ale miejmy nadzieję, że wszyscy spotkamy się na koncercie już we wrześniu. 

Koncert Dawida Podsiadło na Stadionie Wrocław po raz kolejny został przełożony. Na początku miał odbyć się 26 czerwca 2020 roku, ale ze względu na reżim sanitarny, nie można organizować imprez masowych, więc koncert został przeniesiony na 2021 rok. 

Występ Dawida Podsiadło na Stadionie Wrocław zaplanowano na 19 czerwca 2021 roku, ale tę datę też zmieniono. 

Teraz koncert zaplanowano na 18 września 2021 roku – informują organizatorzy wydarzenia. 

– Koncert, zaplanowany na 19 czerwca na Stadionie Wrocław, zostaje przełożony na 18 września 2021 roku – informują organizatorzy wydarzenia.

Czytaj: Z Wrocławia biegiem na Jasną Górę, aby pomóc dzieciom w walce z rakiem

Niestety, nie można już kupić biletów na ten koncert. Jak zawsze, bilety wyprzedały się w jeden dzień. Każdy kupiony bilet zachowuje ważność i ich posiadacze będą mogli uczestniczyć w przesuniętym po raz kolejny koncercie – teraz zaplanowanym 18 września 2021 roku. 

A to piękne wspomnienie z koncertu z Warszawy:

Czytaj: Z Wrocławia polecimy do Olsztyna!