Z Wrocławia polecimy do Olsztyna!

Powiązane

Leśnicy w Wielkopolski podarowali hojną kwotę szpitalowi dziecięcemu w Poznaniu

100 000 złotych - tyle poznańscy leśnicy przekazali na...

Gwiazda Hollywood odwiedziła Ogród Botaniczny w Krakowie

Hollywoodzka gwiazda Milla Jovovich kilka dni przebywała z rodziną...

Krakowska restauracja uznana za najlepszą w Polsce

Według jury konkursu World Culinary Awards, słynąca z polskiej...

Jakie jest najbardziej zakorkowane miasto w Polsce i na świecie?

Korki w wielu polskich miastach to smutna codzienność. Właśnie...

Udostępnij

Już niedługo będzie można polecieć z Wrocławia do Olsztyna. Można już rezerwować bilety w promocyjnej cenie. 

Linia lotnicza Rynair w lipcu uruchomi nowe połączenie w rozkładzie lotów z Portu Lotniczego we Wrocławiu. Z Wrocławia do Olsztyna dolecimy w 65 minut. Już teraz można rezerwować bilety. 

Nowy zachęcający kierunek Olsztyn – Mazury bardzo ucieszy te osoby, które tegoroczne wakacje planują spędzić w Polsce. 

- Advertisement -

Pierwszy lot zaplanowany jest na 2 lipca. Połączenie będzie realizowane dwa razy w tygodniu: w poniedziałki i w piątki. Czas podróży w jedną stronę to zaledwie godzina i pięć minut, zatem o kilka godzin krócej niż zajmuje przejazd samochodem lub pociągiem.

Czytaj: Budynek Concordia Design Wrocław uznany za najlepszy na świecie!

Ceny biletów w jedną stronę zaczynają się od 132 złotych. To promocyjna cena wprowadzona z okazji uruchomienia nowego połączenia. Rezerwacji lotów w promocyjnej cenie można dokonać już teraz w systemie sprzedaży online przewoźnika do niedzieli 21 marca.

– Jest się z czego cieszyć, ponieważ zyskujemy bezpieczne, szybkie i wygodne połączenie z jednym z najbardziej atrakcyjnych regionów w kraju. Warmia i Mazury to świetne miejsce na dłuższe wakacje lub kilkudniowy wypad na łono natury – mówi Dariusz Kuś, prezes Portu Lotniczego Wrocław.

– W ofercie przewoźnika jest już Gdańsk, a zatem osoby planujące tegoroczny urlop w Polsce mogą teraz wybierać pomiędzy morzem a jeziorami. Taki wybór to czysta przyjemność – dodaje. 

Lot w kierunku Olsztyn-Mazury zacznie obowiązywać od 28 marca  w letnim rozkładzie w Porcie Lotniczym Wrocław. W rozkładzie tym znajdą się też 2 nowości, ogłoszone niedawno przez przewoźników Split w Chorwacji (Ryanair) i Burgas w Bułgarii (Wizz Air).

Poza tym w planach tanich linii lotniczych na wiosnę i lato są znane i chętnie wybierane kierunki, a wśród nich Alicante, Malaga, Teneryfa, Girona pod Barceloną, Faro, Palermo, Neapol, Kreta, Larnaka, Bari, Londyn, Oslo, Kijów i Zadar. Rozkład uzupełnią połączenia od przewoźników sieciowych oraz kierunki czarterowe.

Czytaj: Z Wrocławia polecimy do Bułgarii. Jest nowe połączenie!