Strona główna Gwiazdy Kiedy Nocny Kochanek pojawi się w Twoim mieście?

Kiedy Nocny Kochanek pojawi się w Twoim mieście?

0
Kiedy Nocny Kochanek pojawi się w Twoim mieście?

Nie spodziewałem się, że jeszcze kiedyś zauroczy mnie polski zespół heavy metalowy. Nie wiedziałem też, że zespół zostanie tak ciepło przyjęty. Trafiłem nań zupełnie przypadkiem, odwiedzając koleżankę we Wrocławiu. Startujący wtedy z karierą Nocny Kochanek zagrał na wrocławskich Juwenaliach i tej nocy wyskakałem się jak nigdy.

27. finał WOŚP zbliża się wielkimi krokami! Przeczytaj o atrakcjach na F7Poznań!

Grupę tworzą muzycy grupy Night Mistress. Nazwę członkowie zawdzięczają Bartoszowi Walaszkowi – reżyserowi serialu animowanego „Kapitan Bomba”, w której wielokrotnie można było usłyszeć piosenki Night Mistress. W jednym z odcinków formacja wystąpiła pod szyldem Nocny Kochanek, będącym prześmiewczym tłumaczeniem nazwy Night Mistress. To wydarzenie uznawane jest za datę początku działalności kwintetu.

Muzykę grupy nazywa się mianem tradycyjnego heavy metalu typowego dla takich zespołów jak Iron Maiden i Judas Priest. Przez krytyków muzycznych ich twórczość określana jest również jako podobna do utworów takich zespołów jak AC/DC, Scorpions, Helloween.

Oby był znowu kochanek na pol’and’rock bo wszystkie koncerty w mojej okolicy wyprzedały się w tempie biletów na Metallice.

W 2017 wygrała eliminacje do XXIII Przystanku Woodstock i wystąpiła na Dużej Scenie, otwierając trzeci dzień koncertów. Podczas festiwalu zespół wsparł też kampanię społeczną „Muzyka Przeciwko Rasizmowi Stowarzyszenia „Nigdy Więcej”. W kwietniu 2018 otrzymała cztery statuetki podczas Gali Płyty Rocku Antyradia we wszystkich kategoriach, w których była nominowana: Zespół Rocku, Płyta Rocku (Zdrajcy Metalu), Przebój Rocku („Dżentelmeni Metalu”) oraz Wokalista Rocku (Krzysztof Sokołowski). W trakcie uroczystości odebrała złotą płytę za album Zdrajcy Metalu. 3 sierpnia 2018, jako laureat Złotego Bączka przygotowała widowisko muzyczne na festiwalu Pol’and’Rock. Niektóre źródła podają informacje o rekordzie frekwencji.

Trzy Polskie zespoły, których początki kariery warto śledzić! 

11 stycznia 2019 odbędzie się premiera trzeciego albumu grupy – „Randka w Ciemność”. Zespół prezentuje kolejną porcję humoru w warstwie lirycznej, tym razem skupiając się głównie na relacjach damsko-męskich. Muzycznie, album inspirowany jest ikonami gatunku: Iron Maiden, Metallica, Blind Guardian czy Manowar.

W związku z promocją nowej płyty przed trasą koncertową odbędą się spotkania autorskie z zespołem we Warszawie, Łodzi, Gdańsku, Wrocławiu i Poznaniu. Już 15 stycznia o godzinie 18:00 poznaniacy będą mieli okazać stanąć twarzą w twarz z zespołem, między innymi z wokalistą Krzyśkiem Sokołowskim, który mówi o sobie:

NAJBARDZIEJ CHARYZMATYCZNY, PRZEBOJOWY, A PRZEDE WSZYSTKIM PRZYSTOJNY CZŁONEK ZESPOŁU. WYRÓŻNIA SIĘ NIEPOWTARZALNYM POCZUCIEM HUMORU. WIĘKSZOŚĆ LUDZI UWAŻA, ŻE NOCNY KOCHANEK TO KRZYSIEK, KTÓRY ZATRUDNIŁ SOBIE CZTERECH PAROBKÓW. SKROMNY.

Niemalże równolegle ze spotkaniami rozpocznie się trasa koncertowa promująca „Randkę w Ciemność”. Zachęcam do odwiedzenia strony na facebooku zespołu i zarezerwowaniu biletów jak najszybciej. To może być jeden z koncertów, o którym będziecie opowiadać wnukom!

Nie wiesz jak ruszyć z biznesem? Dowiedz się TUTAJ! 🙂