Duże ilości food trucków w Poznaniu! Musicie tam być!

Powiązane

Leśnicy w Wielkopolski podarowali hojną kwotę szpitalowi dziecięcemu w Poznaniu

100 000 złotych - tyle poznańscy leśnicy przekazali na...

Gwiazda Hollywood odwiedziła Ogród Botaniczny w Krakowie

Hollywoodzka gwiazda Milla Jovovich kilka dni przebywała z rodziną...

Krakowska restauracja uznana za najlepszą w Polsce

Według jury konkursu World Culinary Awards, słynąca z polskiej...

Jakie jest najbardziej zakorkowane miasto w Polsce i na świecie?

Korki w wielu polskich miastach to smutna codzienność. Właśnie...

Udostępnij

Wielka Szama to projekt stworzony i realizowany przez organizatorów Festiwalu Smaków Food Trucków, jednego z największych zlotów food truckowych w Polsce. Do udziału w festiwalu po raz kolejny zaproszone zostały food trucki z całej Polski.

PRZECZYTAJ TAKŻE: Pierwsza podwodna restauracja w Norwegii – f7city.pl

- Advertisement -

Wielka Szama to wydarzenie pełne wrażeń, emocji, zapachów, smaków i kolorów. Na festiwalu pojawią się smaki z całego świata. Na gości czekać będą specjalności kuchni azjatyckiej, francuskiej, meksykańskiej, bałkańskiej, węgierskiej, greckiej, holenderskiej, amerykańskiej, hiszpańskiej i wiele więcej. Nie możecie tego przegapić. Dwa dni przepełnione niezwykłym klimatem street foodu. Jednocześnie największych zlotów food trucków w Wielkopolsce!

Podczas wydarzenia będzie można również pobawić się na licznych atrakcjach, między innymi na pokazie w kinie 9D. Jedna z atrakcji największych parków rozrywki na świecie zamontowana na kołach! Niesamowita zabawa dla każdego, pełna specjalnych efektów, takich jak:
? ruchoma platforma,
?️ wiatr,
? woda, 
? magiczne okulary,
? klakson,
?️ dym,
 smyrające żyłki,
〰️wibracje
? świetny system audio.
Do kina mogą przychodzić dzieci jak i dorośli. Repertuar obejmuje bajki, kolejki górskie, dżungle, wyścigi oraz horrory. 
? Wielka ciężarówka, której ściana sali rozkłada się na bok, ozdobiona jest 60 metrowymi światełkami led, wygląda bardzo efektownie. Największy mobilny ekran w Europie zapewnia nieziemskie odczucia. Show zaskoczyło już wiele ludzi w całej Polsce, teraz czas na Ciebie! ?

Poza wielką, kulinarną ucztą na gości wydarzenia czekać będzie wiele stref aktywności dodatkowych, takich jak strefa gier planszowych, strefa zabaw dla najmłodszych, miejsce relaksu, zawody kulinarne, liczne pokazy i dodatkowe atrakcje. Reprezentacja food trucków z roku na rok rośnie, nie zabraknie i w tym roku stałych wyjadaczy jak i wielu nowości. Osobiście jestem wielkim fanem PANCZO, ekipy z Wrocławia specjalizującej się w tex-mexowym jedzeniu. Często odwiedzając Wrocław pewnego lata niemalże za każdym razem zapychałem mój brzuch Big Ass Burrito – czyli tortillą wypełnioną aromatycznym mięsem, limonkowym ryżem, meksykańskimi salsami i świeżymi dodatkami. ?? Oczywiście w MENU znajdzie się też wariant wegetariański, dlatego polecam ich przysmaki zarówno jaroszom jak i osobą lubującym się w potrawach mięsnych. Znajdą tutaj coś dla siebie miłośnicy piekielnie ostrego jedzenia, jak i ci, którzy wybierają na codzień łagodniejsze opcje.

ZOBACZ TAKŻE: 15 najniebezpieczniejszych dróg na świecie – f7city.pl

Jeśli jesteście fanami dobrego jedzenia to pewnie znacie swoje ulubione miejsca i nie muszę Was zachęcać. Jeśli natomiast macie ochotę spędzić weekend na świeżym powietrzu z rodziną, z możliwością największego wyboru specjałów z całej Polski i świata, już w weekend 6 do 7 kwietnia będzie to możliwe. Między godziną 12 a 20 przy stadionie miejskim na Bułgarskiej spotkają się tłumy smakoszy, i mam nadzieję, że spotkamy się tam i my. Koniecznie zapiszcie się do wydarzenia na facebooku żeby być na bieżącą z kolejnymi pojawiającymi się atrakcjami i wystawcami.

Nie wiesz, jak ruszyć z biznesem? Dowiedz się!