Strona główna Imprezy Catz n Dogs z okazji urodzin lokalu w poznańskim klubie TAMA!

Catz n Dogs z okazji urodzin lokalu w poznańskim klubie TAMA!

0
Catz n Dogs z okazji urodzin lokalu w poznańskim klubie TAMA!

Koniec czerwca to już tradycyjnie impreza urodzinowa Tamy. W tym roku obchody zapowiadają się wyjątkowo hucznie, z najbardziej imprezowym duetem w tej części Europy – catz n dogs w konwencji all night long!

Zobacz też: Warszawa w top wegańskich miastach świata! 

Zabójcza selekcja najgorętszych house’owych numerów oraz niebanalne podejście do życia i muzyki zyskały im sympatię słuchaczy na całym świecie. Catz 'n Dogz to obok Geralda z Rivii nasz najlepszy towar eksportowy. Od skromnych początków w Szczecinie po własną wytwórnię oraz uznaną dyskografię, Grzegorz i Wojtek niezmiennie celebrują muzyczną różnorodność. Konsekwentnie realizują swoją wizję tanecznej elektroniki pełnej dobrej zabawy i zwierzaków.

Izba Rzemieślnicza przy ulicy Niezłomnych 2 to już trzecia odsłona klubu Tama. W 2015 r. powołała go do życia poznańska didżejka Joanna Tomczak. Działał w przestrzeni po magazynach przy ul. Garbary, nieopodal wiaduktu kolejowego. Imprezy nie odbywały się jednak w starych blaszakach czy poindustrialnych wnętrzach, ale na świeżym powietrzu.

Jednak ze względu na skargi części mieszkańców na działalność klubu, Tama musiała zmienić miejsce. I tak na kolejny sezon trafiła na tereny byłych torów łuczniczych AWF przy Drodze Dębińskiej. Tam również nie obyło się bez problemów z sąsiadami i klub zniknął. Ale nie na dobre, jego twórcy cały czas poszukiwali nowego miejsca. Teraz funkcjonuje już kolejny sezon pod stałym zadaszeniem, na ogromnej przestrzeni byłej Izby Rzemieślniczej. Cierpliwość osób odpowiedzialnych za inicjatywę absolutnie się opłaciła. Dziś jest to najbardziej oblegane miejsce na klubowej mapie Poznania, z każdym kolejnym sezonem może sobie pozwolić na coraz bardziej imponujące bookingi. Tak jest również w nadchodzącym sezonie.

Zobacz też: Pierwsza podwodna restauracja w Norwegii – f7city.pl

TAMA ODGRADZA CIĘ O ZMARTWIEŃ, ZŁYCH EMOCJI I PROBLEMÓW. TAMA TO MIEJSCE HARMONII, HEDONISTYCZNEJ ZABAWY I NICZYM NIE SKRĘPOWANEJ PRZYJEMNOŚCI. TAMA NIE OCENIA, A ROZUMIE CIĘ LEPIEJ NIŻ MYŚLISZ.

To nie jest zwykły klub.

Światowe bookingi, widowiskowa oprawa świetlna, cocktail bar, klimatyczna atmosfera i najlepsza obsługa. Tama to najbardziej wyrafinowana przestrzeń klubowo-koncertowa w Poznaniu. Zabytkowe wnętrze o powierzchni ponad 1000 metrów kwadratowych co weekend odwiedzają fani najlepszej muzyki elektronicznej. Jestem przekonany, że w nadchodzących tygodniach każdy będzie w stanie znaleźć coś dla siebie. Widzimy się na miejscu!
Bilety na urodzinową imprezę TAMY można nabyć po tym adresem. Warto również zainteresować się towarzyszącym wydarzeniem na facebooku, taka okazja bowiem aż prosi się o jakiś konkurs. Spędzanie lata w mieście to atrakcje niemalże każdego dnia. Do zobaczenia!

I pula – 30 pln / SOLD OUT
II pula – 35 pln / w trakcie
III pula – 40 pln / start 1 czerwca
bramka – 40 pln / ograniczona ilość biletów

źródło: TAMA

Koniecznie odwiedź www.f7warszawa.pl