Strona główna Gwiazdy BITAMINA znowu w trasie!

BITAMINA znowu w trasie!

0
BITAMINA znowu w trasie!
Rok 2005, obóz aktorski Machulskich. To tutaj krzyżują się drogi Amara i Mateusza, założycieli Bitaminy. Niedługo potem dołącza do nich Piotr. Niezwykle uzdolnieni i aktywni artystycznie na różnych polach przypadają sobie do gustu. Nie przeszkadza im to, że Mateusz na co dzień mieszka w Niemczech, gdzie spełnia się jako aktor i reżyser, a Amar z Piotrem wiele czasu poświęcają produkcji ekologicznego sera i warzyw. Tworzą kolektyw, którego działalność nieprzerwanie trwa do dziś.

Nie patrząc na mody i trendy, pracują nad swoją muzyką. Mimo, iż zupełnie nie zabiegają o promocję i zaistnienie w social mediach, wokół tej trójki tworzy się rzesza bardzo oddanych fanów. Doceniają oni wrażliwość i szczerość, które nie pozwalają pozostać obojętnym.

Nie wiesz jak ruszyć z biznesem? Dowiedz się TUTAJ 🙂

BITY, SAMPLE I SŁOWA SKLEJONE EMOCJAMI.

Bitamina powstała z przyjaźni i miłości do muzyki. Słychać to w tekstach i w produkcji bitów. Wrażliwość z jaką do nas trafia jest zaskakująca, a wyśpiewane emocje odczuwamy bardzo osobiście.

Ich pierwszym albumem są „Listy Janusza”, utrzymane w stylistyce eksperymentalnego hip-hopu, ocierające się o jazz, pełne gier słownych autorstwa Piotra Sibińskiego. W 2014 ukazuje się cyfrowo album „Plac Zabaw”. Wywołuje on spore zamieszanie i zainteresowanie wielu dziennikarzy muzycznych i osób ze środowiska. Pozytywne reakcje są motywacją do pracy nad kolejnymi produkcjami. Powstaje instrumentalny album „C” gdzie artyści pokazuja swój kunszt w tworzeniu ciekawych i połamanych bitów, zakakują samplami i jazzowym klimatem. Kolejna produkcja to „Kawalerka”, kontynuacja „Placu Zabaw”. Jest to album bardziej piosenkowy, opowiadający o potknięciach i pierwszych krokach stawianych samemu, krok poza dziecinne podwórko.

Ranking najlepszych filmów nieanglojęzycznych. Dwaj Polacy na liście!

Już w tą niedzielę, 11 listopada Bitamina podczas swojej trasy koncertowej zagra w poznańskim klubie B17. Po rewelacyjnie przyjętym przez publiczność koncercie na Enea Spring Break Festiwal, zespół powraca aby znów naładować poznaniaków pozytywną energią płynącą z ich muzyki. Jeśli jakimś cudem nie znacie jeszcze twórczości tych muzyków, możecie zupełnie za darmo zapoznać się z nią na ich stronie TUTAJ. Do zobaczenia pod sceną! 🙂

Nie po drodze Ci do Poznania? Piszemy też o Krakowie, o TUTAJ 🙂