„Bee Savior” – karta, dzięki której uratujesz pszczoły.

0
708

Angielski wynalazca zaprojektował pomysłowe małe urządzenie, które może pełnić funkcję liny ratunkowej dla wyczerpanych pszczół miodnych.

40-letni Dan Harris zaprojektował karty Bee Saviour dzięki, którym ​​każdy może uratować głodne pszczoły miodne, po prostu używając zawartości swojego portfela.

Karty zawierają trzy różne składy roztworu cukru, które można wykorzystać jako ratującą życie przekąskę dla zapylaczy. Pszczoły mają tak szybki metabolizm, że często umierają z głodu, jeśli nie są w stanie znaleźć kwiatów lub nektaru w ciągu czterdziestu minut od ostatniego posiłku.

Jeśli kiedykolwiek widziałeś pszczołę pełzającą po chodniku, istnieje duże prawdopodobieństwo, że bezskutecznie szukała jedzenia, ale teraz, jeśli uda ci się wejść w posiadanie Bee Saviour, możesz po prostu oderwać folię i podać kartę pszczole.

Kiedy dowiedzieliśmy się, że pszczoły tak szybko się wyczerpują, fakt, że możemy je ożywić roztworem cukru, uznslimy to za naprawdę świetną okazję do połączenia się z naturą – zwłaszcza w mieście – powiedział Harris w wywiadzie dla BBC.

PRZECZYTAJ TAKŻENastolatka zniszczyła zabytkową rzeźbę. Film wrzuciła do sieci.

Źródło: GoodNewsNetwork

Nie wiesz, jak ruszyć z biznesem? Dowiedz się!

Koniecznie odwiedź www.f7poznan.pl