Najlepsze murale wykonane przez Raula Sisniega.

0
784
Jest tak wiele rzeczy, które mnie inspirują. Od kreskówek po gry wideo i zajęcia z historii sztuki, muzyki, kina i nauki. Szczególnie interesuję się biologią i fizyką, szczególnie mikrokosmosem i makrokosmosem. Odkąd zacząłem badać działanie mojego ciała i otaczającego go środowiska, doświadczyłem wielu chwil radości i niesamowitych osobistych odkryć. To właśnie uczucie radości i zdziwienia napędza mnie do tworzenia i dzielenia się ze światem tymi wszystkimi rzeczami, które mnie otaczają. 

Raúl Sisniega to meksykański artysta, który studiował projektowanie graficzne i komunikację wizualną na wydziale sztuk pięknych Narodowego Uniwersytetu w Meksyku. Jednak rysować i malować zaczął w domu.

Na początku nikomu nie pokazałem swojej pracy, ale pewnego dnia przyjaciel przyszedł do mojego domu i zobaczył moje rysunki i moje obrazy. Poradził mi, abym znalazł sposób na dzielenie się nimi na ulicy. Wtedy wpadłem na pomysł zrobienia street artu. Po miesiącach osiągnięć miałem okazję zrobić mural w szkole podstawowej w 2010 roku. Od tego czasu jest to ciągła podróż.

PRZECZYTAJ TAKŻE: Niewidzialny dom pod Warszawą Źródło: Fubiz

Nie wiesz, jak ruszyć z biznesem? Dowiedz się!

Koniecznie odwiedź www.f7poznan.pl