Strona główna Gwiazdy 16 koncertów na wodnych scenach przez całe wakacje. #NaFalach w Poznaniu!

16 koncertów na wodnych scenach przez całe wakacje. #NaFalach w Poznaniu!

0
16 koncertów na wodnych scenach przez całe wakacje. #NaFalach w Poznaniu!

Cykl koncertów #NaFalach to nowa odsłona Maltańskiej Sceny Muzycznej, która cieszyła się ogromną popularnością wśród mieszkańców, spędzających lato w mieście. W tym roku koncerty będą odbywać się przez całe lato w dwóch lokalizacjach: nad Maltą oraz Jeziorem Strzeszyńskim.

Zobacz też: Pierwsza podwodna restauracja w Norwegii – f7city.pl

3 lipca 2004 roku narodził się nowy cykl wieczornych koncertów muzycznych pod nazwą „Maltańska Scena Muzyczna”. Koncerty odbywające się w weekendowe wieczory (sobota i niedziela) na jedynej w Poznaniu pływającej scenie -zlokalizowanej w okolicy Trybun Ziemnych na Malcie w Poznaniu. Koncerty trwają przez cały wakacyjny okres – czyli przez lipiec i sierpień. Wszystkie rozpoczynają się o godz. 20:00, a co najważniejsze wstęp na wszystkie imprezy jest bezpłatny. W ramach cyklu zaprezentowane będą najciekawsze dokonania artystów spod znaku jazz, funk, soul, alternatywny i rocka.

Przez osiem lat funkcjonowania sceny gościliśmy czołówkę polskich artystów jak również zagranicznych takich jak Fisz Emade Tworzywo, Wojtek Mazolewski Quintet, Gooral, Biff, Goya, Krzysztof Ścierański, Afrokolektyw, Muchy, The Car Is On Fire, Napszykłat, Kev Fox, Thief i wielu wielu innych.

Zobacz też: Festiwal Ethno Port po raz kolejny w Poznaniu! 

Jako pierwsza w tym roku wystąpi Natalia Nykiel. Artystka jest na scenie muzycznej od 2012 roku, kiedy to została laureatką Ogólnopolskich Spotkań Zamkowych „Śpiewajmy Poezję”. W 2013 roku brała udział w The Voice of Poland i dotarła do finału konkursu. Dzisiaj może pochwalić się dwoma albumami i rzeszą fanów w całym kraju.

Start o 20:00 przy plaży nad Jeziorem Strzeszyńskim. Koniecznie śledźcie profil na facebooku Maltańskiej Sceny Muzycznej, gdzie wciąż ujawniani są kolejni artyści, którzy pojawią się na poznańskich scenach wodnych. Do zobaczenia na dworze!

źródło: miasto Poznań

Nie wiesz, jak ruszyć z biznesem? Dowiedz się!

Koniecznie odwiedź www.f7krakow.pl