Znakomity film pokazujący Polskę od morza aż po Tatry. Zobacz jaki piękny jest nasz kraj!

Powiązane

Leśnicy w Wielkopolski podarowali hojną kwotę szpitalowi dziecięcemu w Poznaniu

100 000 złotych - tyle poznańscy leśnicy przekazali na...

Gwiazda Hollywood odwiedziła Ogród Botaniczny w Krakowie

Hollywoodzka gwiazda Milla Jovovich kilka dni przebywała z rodziną...

Krakowska restauracja uznana za najlepszą w Polsce

Według jury konkursu World Culinary Awards, słynąca z polskiej...

Jakie jest najbardziej zakorkowane miasto w Polsce i na świecie?

Korki w wielu polskich miastach to smutna codzienność. Właśnie...

Udostępnij

Zobacz jaki piękny jest nasz kraj! „Cudze chwalicie, swego nie znacie” – w tym przysłowiu jest wiele prawdy. Bardzo często niewiele wiemy o swoim najbliższym otoczeniu. Polską zawsze zachwycają się zagraniczni goście, ale my zabiegani w codziennym pędzie nie dostrzegamy tego, jak Polska jest piękna. Czas najwyższy sobie przypomnieć. Obejrzyjcie piękny film o pięknej Polsce. 

Jacek Drofiak i Artur Gajdziński nigdy nie zapomnieli, że nasz kraj to cudowne miejsce, które powinien każdy poznać. Zdecydowali się połączyć siły i stworzyli pasjonujący film o Polsce. Chcieli pokazać światu, jak nasz kraj zachwyca.

- Advertisement -

Artur Gajdziński zajmował się pilotowaniem drona, a Jacek Drofiak sterował kamerą i w późniejszym czasie montował materiał.Ich fantastyczne filmy można oglądać na stronie www.ujęcialotnicze.pl. 

Film obejrzało prawie 3 mln ludzi 

Jacek i Artur w 2016 roku nakręcili film z lotu ptaka pod tytułem „Holiday in Poland” („Wakacje w Polsce”) pokazujące Polskę od morza aż po Tatry. Film do tej pory obejrzało prawie 3 mln ludzi. Zapierające dech w piersiach kadry zabierają nas w sentymentalną podróż po Polsce, która oczami tych dwóch panów wygląda jak piękna pocztówka. Pasja, zamiłowanie, zaangażowanie to połączenie, które widać w produkcjach tej dwójki.

Panowie zadbali o każdy szczegół. Chcieli, aby widz – nawet ten z odległego zakątka świata, nie miał problemu z tym, aby znaleźć przedstawione w filmie miejsce, spakować walizkę i przybyć do Polski. Film sprawia, że chce się tam być.

PRZECZYTAJ TAKŻE: POPULARNE TRIKI Z SODĄ OCZYSZCZONĄ. OTO 18 NAJLEPSZYCH PRZYKŁADÓW!

Sami twórcy mówią: – Film „Wakacje w Polsce” zabierze Cię w podróż po najchętniej odwiedzanych miejscowościach turystycznych w Polsce, a także nieodkrytych miejscach, które warto zobaczyć. Malownicze krajobrazy Polski, wyjątkowo czyste jeziora, wspaniała architektura i bogate dziedzictwo historyczne czynią z Polski idealne miejsce na wakacje.

Oczywiście tak cudowny film nie powstałby bez umiejętności i wiedzy. Panowie poświęcili wiele godzin, abyśmy my – widzowie – mogli nacieszyć oko przepięknym materiałem, który porywa nas w cudowną podróż.

Bardzo ważny był sprzęt, którym dysponują. Najwyższa jakość połączona z ich pasją i warsztatem tworzy niezapomniany obraz. Przez wiele lat swojej działalności zebrali kilkadziesiąt godzin materiałów z całej Polski, które nakręcono w jakości 4k z kamery Red Scarlet, której użyto przy produkcji Hobbita.

Ten oraz wiele innych filmów

Filmowcy nie nakręcili tylko tego jednego filmu. W ich kolekcji jest wiele więcej produkcji, skupionych także na konkretnych miastach i regionach. Można obejrzeć film o Warszawie, Krakowie, Wrocławiu, Gdańsku, Koninie, Bieszczadach oraz Warmii i Mazurach. Panowie nie zatrzymują się w miejscu i chcą tworzyć dalej.

Ich kilkunastoletnie doświadczenie w pracy z dronem sprawia, że każdy film jest dopracowany co do sekundy. Ich ogromny sukces powstał dzięki pracowitości, oddaniu, zaangażowaniu i chęci pokazania Polski na arenie międzynarodowej z jak najlepszej strony, w najpiękniejszy z możliwych sposobów.

W końcu mamy się czym pochwalić, prawda?

Źródło: youtube.com