Zamknięty koncert Dawida Podsiadło – jak zdobyć bilety? Wystarczy odzyskać jego skradzione hity.

0
1154

Dawid Podsiadło jest artystą nietypowym i nieszablonowym. Nietuzinkowa jest jego muzyka, jego wygląd, zachowanie, żarty oraz posty na Facebooku. Wokalista nie informuje o nadchodzących koncertach w standardowy sposób. Zamiast zwykłej informacji serwuje czytelnikom śmieszne teksty, pozwala sobie na swobodę i płynięcie swoim myślom daleko. Każde skojarzenie, każda myśl, jaka pojawi się w głowie Dawida podczas pisania, pojawi się także w poście.

Koncert Torwar Numer Dwa został WYPRZEDANY. Koniec, nie ma więcej.

Żartuję, spokojnie.

Ciężko mi w to uwierzyć ale… od jutra rusza sprzedaż biletów na TRZECI GRUDNIOWY KONCERT NA TORWARZE W WARSZAWIE.

Ys krejzi – jak to trzy razy mamy tam grać?

Proszę o chociażby pozory rozsądku i jakiś umiar (nie, to też dowcip, jak potrawa smakuje, to najlepiej się nią zajadać, bo być może nigdy już na taką nie trafimy – „sentences to live by”)

Przywykłam do traktowania postów Dawida Podsiadło z przymrużeniem oka, ale też dużą przyjemność sprawiało mi czytanie zwykłych informacji przekazanych w niezwykły sposób. Niektóre z innych jednak nie są całkiem zwykłe.

Wczoraj wieczorem Dawid Podsiadło obwieścił, że zrobił grę. Aplikacja, którą muzyk stworzył razem z Red Bull, nazywa się „Dawid Podsiadło gra”, co urzeka w swojej prostocie i dobrze wpisuje się w styl Podsiadło. Jak czytamy na jego stronie, aplikacja będzie bramą do wejścia na specjalnie przygotowany, zamknięty koncert.

No tak, na najlepszych graczy czekają bilety na wyjątkowy koncert. Oprócz 10 podwójnych biletów na zamknięty koncert można wygrać 10 płyt z autografem. Wszystkie koncerty w ramach Małomiasteczkowej trasy to olbrzymie, masowe wydarzenia, zaś specjalny koncert dla graczy odbędzie się w Teatrze Narodowym w Warszawie. Jest jedyną okazją do spotkania się z artystą w kameralnej przestrzeni. Dodatkowo, Dawid przewidział na ten wieczór specjalną oprawą wizualną oraz repertuar. Aż palce zaczęły sunąć po ekranie z większym zaangażowaniem.

Kto nie chciałby wygrać wejściówek na takie wydarzenie?

Na początku gry widzimy Dawida w studio, który właśnie skończył pracę nad kolejnym krążkiem. Znienacka z szafy wychodzi Hit Man – człowiek, który kradnie hity. Dawid musi go znaleźć i odnaleźć swoje płyty. Naszym zadaniem jest sterowanie postacią podczas biegu w taki sposób, aby uniknąć przeszkód. Każda przeszkoda, na jaką wpadamy, pozbawia nas sił. Jeśli uda nam się biec dostatecznie długo, zdobędziemy płytę – jednak jedna nie wystarczy, czekają kolejne poziomy i kolejne hity do odzyskania.

Podczas gry towarzyszy nam muzyka Dawida. Na początku usłyszymy W dobrą stronę, później Trójkąty i kwadraty i No. Melodie są dopasowane do klimatu gry, świetnie akompaniują 8 – bitowemu Dawidowi, który pędzi, aby odzyskać swoje hity. Każdy poziom to inne otoczenie i inne przeszkody, ale konwencja została zachowana.

Nie wiesz jak ruszyć z biznesem? Dowiedź się tutaj!

Jeśli nie udaje nam się skutecznie unikać przeszkód, możemy sobie pomóc, kupując specjalne napoje Red Bull z wizerunkiem Podsiadło. Wpisując do gry kody, które znajdują się na puszce, wykupujemy dodatkową ochronę dla naszej postaci. Kody też się przydadzą, jeśli chcemy wygrać bilety na specjalny, zamknięty koncert.

Gra

Można powiedzieć, (i nie będzie to żadne kłamstewko) że moje pierwsze kroki na świecie, stawiałem w świecie wirtualnej rozrywki. #jestemgraczemUwielbiam gry video, towarzyszą mi od dzieciństwa – pasję do nich dzielę z wieloma bliskimi mi osobami.Nadszedł moment, gdy musieliśmy zaplanować tę akcję i padło pytanie jaki mam pomysł na zrobienie ciekawej aplikacji, która będzie bramą do wejścia na specjalnie przygotowany, zamknięty koncert …. ŁUBUDUBU, BANG, PUF. GRA! Jasne że gra! Głowa wybuchła z zachwytu. No i tak właśnie powstała najbardziej szpanerska zrobiona w klimacie 8 bitowych klasyków i genialnej muzyczki midi gierka, w której gram mną.Ja gram mną – jak John Malkovic, który jest nim. Eksplozja głowy! Mózg rozedrgany!A pomimo tego, że kotki mogą sprzedać wszystko, to my cyk – za dara, friko, bez zety.Pobierać, grać w grę, polować na kody z puszek i z najlepszymi asami się widzimy 20.12 na koncercie. Tajnym, wyjątkowym.Dawid;Gracz;The Player;Entuzjasta rozgrywek elektronicznych;Zdobywca high score na automacie w bloku „ na jedynce” w Ząbkowicach w roku 1999.

Publisert av Dawid Podsiadło Mandag 3. september 2018

Jakby tego było mało, Dawid stworzył również zachęcający, informujący o grze klip. Na początku widzimy go w wannie, a z kieszeni jego szlafroka wystaje uroczy kotek. Jak Podsiadło sam zauważa, we dwójkę mogliby sprzedać nam wszystko. Ale zamiast tego dają nam grę za zero ziko. Jak tu nie skorzystać?

Doskonałe propozycje na jesienny weekend- poznaj 10 najlepszych miast!
Sprawdź, co nowego we Wrocławiu na naszej stronie f7wroclaw.pl