World Life Experience – tylko 11 osób może wygrać pracę marzeń.

Powiązane

Leśnicy w Wielkopolski podarowali hojną kwotę szpitalowi dziecięcemu w Poznaniu

100 000 złotych - tyle poznańscy leśnicy przekazali na...

Gwiazda Hollywood odwiedziła Ogród Botaniczny w Krakowie

Hollywoodzka gwiazda Milla Jovovich kilka dni przebywała z rodziną...

Krakowska restauracja uznana za najlepszą w Polsce

Według jury konkursu World Culinary Awards, słynąca z polskiej...

Jakie jest najbardziej zakorkowane miasto w Polsce i na świecie?

Korki w wielu polskich miastach to smutna codzienność. Właśnie...

Udostępnij

Lubisz podróżować i pomagać? W takim razie ta praca jest dla Ciebie idealna. Ruszyła kolejna edycja międzynarodowego projektu World Life Experience. 

Jeśli Twoją pasją są podróże – ten projekt jest dla Ciebie. Organizatorzy World Life Experience poinformowali, że rozpoczęli przyjmowanie aplikacji do drugiej edycji programu. Może zgłaszać się każdy – w wieku od 21 do 39 lat.

- Advertisement -

Pożądane cechy? Odpowiedzialność, empatia, komunikatywność, proaktywność, tolerancja. Umiejętność pracy w grupie – uczestnicy będą pochodzić z różnych krajów, a swoimi doświadczeniami będą dzielić się w mediach społecznościowych. Jaki trzeba znać język? Wystarczy znać angielski na poziomie średnio zaawansowanym.

Taki wyjazd to szansa na przygodę życia!

Poszukujemy osób chętnych udać się w podróż od 15 stycznia do 27 listopada 2019 r. Cel? 20 miejsc na 5 kontynentach. W każdym z nich spędzicie 6 dni na zwiedzaniu danego miasta i okolicy, 6 dni pracując jako wolontariusz z lokalnymi organizacjami oraz będziecie mieć 3 dni wolne na odpoczynek w dowolnej formie. Za każdy miesiąc zapłacimy Ci 2500 euro. 

Zanim zgłosisz się i wypełnisz aplikację, musisz pamiętać, że wyjazd nie będzie typowym wyjazdem turystycznym, podczas którego od rana do wieczora będziesz leżeć na plaży i pić zimne drinki.

PRZECZYTAJ TAKŻE: Pasterska Chata w Pieninach zdobyła prestiżową nagrodę. Ogromny sukces polskich architektów!

Udział w projekcie wiąże się z podróżą do 20 krajów na całym świecie, m.in. do Hiszpanii, Portugalii, Chile, Peru, Grecji, Japonii, Australii, Tajlandii czy Brazylii. W każdym odwiedzonym kraju trzeba będzie współpracować z wybraną organizacją charytatywną, która będzie przydzielać różne zadania do wykonania.

Każdy uczestnik będzie musiał publikować w mediach społecznościowych swoje przeżycia. Jaki jest sens? Chodzi o to, aby jak największej liczbie osób nagłośnić działania danej organizacji. Łącznie organizatorzy przygotowali 11 miejsc.

Każdy uczestnik projektu otrzyma każdego miesiąca 2500 euro. Dodatkowo uczestnicy będą mieli zagwarantowane zakwaterowanie i wyżywienie. Organizatorzy pokryją także koszty podróżowania.

Projekt będzie trwał od stycznia do listopada 2019 roku.

Chcemy rozwijać u naszych uczestników poczucie świadomości tego, jak różnorodny jest świat. Chcemy, aby zwiedzali, pomagali, zbierali doświadczenia, a po powrocie do kraju dzielili się nimi z innymi – tłumaczą organizatorzy.

Chciałbyś skorzystać z takiej oferty?

Więcej informacji oraz proces aplikacji odbywa się na stronie worldlifeexperience.com