Wiosenne porządki. Dekoracje do mieszkania.

Powiązane

Leśnicy w Wielkopolski podarowali hojną kwotę szpitalowi dziecięcemu w Poznaniu

100 000 złotych - tyle poznańscy leśnicy przekazali na...

Gwiazda Hollywood odwiedziła Ogród Botaniczny w Krakowie

Hollywoodzka gwiazda Milla Jovovich kilka dni przebywała z rodziną...

Krakowska restauracja uznana za najlepszą w Polsce

Według jury konkursu World Culinary Awards, słynąca z polskiej...

Jakie jest najbardziej zakorkowane miasto w Polsce i na świecie?

Korki w wielu polskich miastach to smutna codzienność. Właśnie...

Udostępnij

Wiosna już za rogiem. Jak ocieplić trochę swoje mieszkanie i poczuć świeży klimat? Podpowiadamy, jak w niedrogi i efektywny sposób zmienić swoje miejskie gniazdo, w przytulnym, wiosennym klimacie.

 

- Advertisement -

Ozdoby wiosenne zawsze możemy kupić, ale coraz większą popularnością cieszą się dekoracje wykonane samodzielnie, tak zwane DYI 

KOLORY
Wiosenne dekoracje wnętrz i odmiana mieszkania po zimie to najlepsze co możemy dla niego zrobić. Dodając kolory do swojego otoczenia, dodasz też pozytywne nastawienie sobie samej. Życie w mieście jest na co dzień szare- kolory w mieszkaniu dodadzą Ci energii.

KWIATY
Ozdób mieszkanie kwiatami, roślinami czy ziołami. Może warto pomyśleć o balkonowym ogródku? Rośliny nie tylko pięknie wyglądają, ale też doskonale filtrują i oczyszczają powietrze. Najprościej kup kilka kwiatów cebulowych (np. hiacyntów) i zrób z nich prostą kompozycję (np. ustaw je w rzędzie).

Porada? Lubisz kwiatowe motywy? Spróbuj wymienić poduszki, dodaj obrus czy dywan. Może na jednej ścianie nałóż kwiecistą tapetę? Baw się wzorami i kolorami.


ARANŻACJA OKNA
Zmień aranżację okien. Zmień firany i zasłony na lżejsze i bardziej przejrzyste – dodające wnętrzu lekkości. Takie rozwiązanie sprawi, że światło zagości w twojej przestrzeni.

Zobacz też:

Modne kawiarnie w Warszawie