Modne kawiarnie w Warszawie

Powiązane

Leśnicy w Wielkopolski podarowali hojną kwotę szpitalowi dziecięcemu w Poznaniu

100 000 złotych - tyle poznańscy leśnicy przekazali na...

Gwiazda Hollywood odwiedziła Ogród Botaniczny w Krakowie

Hollywoodzka gwiazda Milla Jovovich kilka dni przebywała z rodziną...

Krakowska restauracja uznana za najlepszą w Polsce

Według jury konkursu World Culinary Awards, słynąca z polskiej...

Jakie jest najbardziej zakorkowane miasto w Polsce i na świecie?

Korki w wielu polskich miastach to smutna codzienność. Właśnie...

Udostępnij

Gdzie się wybrać odwiedzając stolicę? Dziś polecamy kawiarnie i restauracje, w których warto zjeść w Warszawie. Pyszne dania, piękny wystrój i oryginalne koncepcje kulinarne.

WARSZAWSKI LUKIER
LUKIER króluje na Instagramie za sprawą pięknych zdjęć i modnej lokalizacji. Ale to nie wszystko – najbardziej zachwycają fantazyjne koktajle typu milk-shake. Wielkie, słodkie, pełne dodatków. Można tu zapomnieć o diecie, szczególnie że w składzie jednego koktajlu możemy znaleźć pączki, lukier, cukier, mleko, lody. Istne szaleństwo! 

- Advertisement -

ZORZA
W Zorzy królują drinki  i wieczorowe przekąski. Wystrój jest przepiękny, a światło idealne do zdjęć. Na Instagramie znajdziemy fotografię perfekcyjne spienionego mleka, geometrycznych talerzy i urocze flat lay.  Miejsce przyjazne weganom i wegetarianom.

PINK LOBSTER

Jeśli chcesz oglądać świat przez różowe okulary udaj się do Pink Lobster na żurawiej. Zamów kieliszek różowego wina i delektuj się wyselekcjonowanymi smakami kuchni premium. Szczególnie polecamy homary, które są traktowane tu wyjątkowo humanitarnie. Doskonały serwis sprawia, że czujemy się królestwo.

FLAMING
Kultowa restauracja z zimowym ogrodem. Miejsce, w którym z łatwością spotkasz gwiazdy kina, estrady czy popularne blogerki. Warto się upewnić, że znajdziemy miejsce – stolik powinno się rezerwować nawet kilka dni przed. My szczególnie polecamy śniadania i lunche.

Koniecznie zobacz też:

Najbardziej Instagramowe miejsca w Polsce