We Wrocławiu powstaje miejska plaża ze sceną muzyczną

0
363
Przystanek Rondo we Wrocławiu to nowe miejsce, w którym będzie można świetnie spędzić czas. Zdjęcie: Facebook/Przystanek Rondo

Jeszcze nie są znane szczegóły na temat tego, kiedy wystartuje miejska plaża ze sceną muzyczną, ale już widać, że coś się tam zaczyna dziać. Rozpoczęły się prace na Rondzie pl. Powstańców Śląskich. Postawiono skrzynie z roślinami, wysypano piasek, powstaje drewniana scena.

To będzie kolejna plenerowa przestrzeń dla mieszkańców Wrocławia, które z pewnością spodoba się wszystkich, zwłaszcza osobom z okolic ul. Powstańców Śląskich.

Nowy plażowy bar będzie nazywać się Przystanek „Rondo” i zagwarantuje mieszkańcom oraz gościom będącym akurat we Wrocławiu pyszne przekąski, możliwość wypoczęcia na leżakach z pysznymi, zimnymi napojami w ręce i ciekawą muzyczną podróż.

Czytaj: Wrocławska Fontanna Multimedialna przeszła generalny remont i wraca w nowym wydaniu

Za gastronomię i muzykę odpowiedzialny będzie znany klub muzyczny Vertigo Jazz Club & Restaurant. W związku z tym na nowej scenie będą koncerty w jazzowym klimacie.

,,Vertigo otwiera w tym roku scenę plenerową, letnie miejsce spotkań! Przystanek to miejsce spotkań niezaplanowanych i spontanicznych. Gdyby jednak stał się miejscem spotkań? Wysiądź na przystanku, przestań pędzić i po prostu przystań. Już wkrótce spotkamy się na Przystanek Rondo!” – zapowiadają organizatorzy.

Przystanek to miejsce spotkań niezaplanowanych i spontanicznych. Gdyby jednak naprawdę stał się miejscem spotkań towarzyskich?
Wysiądź na przystanku, przestań pędzić i po prostu przystań.
Już wkrótce ogłosimy więcej informacji! – obiecują organizatorzy na Facebooku.

Czytaj: Nowa mieszkanka wrocławskiego zoo. Jest śliczna i zdrowa!