Strona główna Ciekawostki TAURON NOWA MUZYKA KATOWICE 2019 – czyli coś dla fanów muzyki elektronicznej!

TAURON NOWA MUZYKA KATOWICE 2019 – czyli coś dla fanów muzyki elektronicznej!

0
TAURON NOWA MUZYKA KATOWICE 2019 – czyli coś dla fanów muzyki elektronicznej!

20 – 22.06. 2019 r. odbędzie się w Katowicach festiwal muzyki elektronicznej. Oj będzie się działo! Na scenie wystąpią na prawdę świetni artyści!

Festiwal Tauron Nowa Muzyka zorganizowano po raz pierwszy w 2006 roku w Katowicach, przez kolejne dwa lata festiwal odbywał się w Cieszynie, po czym w 2009 roku na stałe powrócono do Katowic. Od 2014 roku festiwal odbywa się na zrewitalizowanych terenach Kopalni Węgla Kamiennego „ Katowice” mieszczących się w dzielnicy Bogucice.

Połączenie futurystycznych dźwięków i postindustrialnego klimatu sprawiło, że festiwal TAURON NOWA MUZYKA stał się jednym z popularniejszych festiwali muzyki elektronicznej.

Połączenie jazzu, elektroniki i tanecznego rytmu powoduje, że ten rodzaj muzyki przyciąga coraz większe grupy odbiorców. Na Festiwalu zwykle grają najlepsi artyści, którzy potrafią mistrzowsko łączyć dźwięki i porywać nimi tłumy ludzi zakochanych w elektronice.

W tym roku w czerwcu wystąpią najlepsi z najlepszych! Na scenie zobaczymy zespoły takie jak Rhye, Gus-Gus, Kraftwerk, Jazzanova, Apparat, Gaika i wielu innych rewelacyjnych wykonawców!

Zobacz także: 15 najniebezpieczniejszych dróg na świecie!

Niedawno ruszyła sprzedaż karnetów trzydniowych na wydarzenie, a już większość jest wyprzedana!

Jeżeli chcielibyście posłuchać wybranych utworów, które na pewno pojawią się na festiwalu, to organizatorzy założyli album na Spotify z muzyką tworzoną przez zaproszonych artystów.

Między 20 a 22 czerwca 2019 r. Katowice po raz kolejny staną się magicznym miejscem, w którym wybrzmiewać będą najbardziej intrygujące, nowoczesne dźwięki z całego świata!

Nie wiesz jak ruszyć z biznesem? Dowiedz się TUTAJ

Zdjęcie: źródło

Zdjęcie: źródło 

Jesteś z Łodzi? Koniecznie odwiedź f7Łódź

Jesteś z Katowic? Koniecznie odwiedź f7katowice.pl
Jesteś z Krakowa? Koniecznie odwiedź f7krakow
Jesteś z Gdańska? Koniecznie odwiedź f7gdansk.pl
Jesteś z Poznania? Koniecznie odwiedź f7poznan.pl
Jesteś z Wrocławia? Koniecznie odwiedź f7wroclaw.pl
Jesteś z Warszawy? Koniecznie odwiedź f7warszawa.pl
Interesują Cię wszystkie miasta? Koniecznie odwiedź f7city.pl.