Strona główna Ciekawostki Tatuaże Zamiast Futra w poznańskim Spokoju!

Tatuaże Zamiast Futra w poznańskim Spokoju!

0
Tatuaże Zamiast Futra w poznańskim Spokoju!

Stowarzyszenie Otwarte Klatki powstało w 2012r. po to, by zapobiegać cierpieniu zwierząt poprzez wprowadzanie systemowych zmian społecznych. Od tego czasu prężnie rozwija się, mając realny wpływ na świadomość ludzi. Stowarzyszenie jest wspierane z wielu stron, w tym również przez lokalnych tatuatorów!

Zobacz też: Wesprzyj kocią kawiarnię w remoncie po włamaniu!

Już 9 czerwca będziecie mogli zagościć w Studiu Tatuażu Spokój, gdzie można będzie zrobić sobie wyjątkowy tatuaż i pomóc przy okazji zwierzakom wspierając Otwarte Klatki! Poza tatuowaniem, będziecie mogli porozmawiać z wolontariuszami Otwarte Klatki o hodowli zwierząt na futra oraz innych akcjach stowarzyszenia. Oczywiście będzie na was czekało coś smacznego, roślinnego do zjedzenia! ??

„O co chodzi w Tatuaże Zamiast Futra? To jedna z kampanii Stowarzyszenia Otwarte Klatki w której możesz pomóc w bardzo przyjemny sposób. Wystarczy, że lubisz tatuaże. Możesz wykonać sobie tatuaż i tym samym pomóc nam odesłać futra tam, gdzie ich miejsce – do historii… Tatuaże w ramach wydarzenia są wykonywane benefitowo przez utalentowanych ludzi o dobrych serduchach, którzy także chcą z nami pomagać i dochód z wykonanych prac przeznaczają na walkę z przemysłem futrzarskim.”

Otwarte Klatki prowadzą kampanie poświęcone poprawie losu zwierząt hodowlanych, m.in. Jak one to znoszą? i Cena futra. W ramach kampanii stowarzyszenie wchodzi w dialog z sieciami handlowymi i politykami oraz prowadzi działania edukacyjne, interwencyjne i medialne. Organizacja promuje również dietę roślinną i ograniczanie konsumpcji produktów odzwierzęcych w kampaniach RoślinnieJemy oraz Jasna Strona Mocy.

Jeśli jesteście zainteresowani niesieniem pomocy w ten sposób, koniecznie zapiszcie się na wydarzenie na facebooku, gdzie już na dniach pojawią się wzory przygotowane specjalnie na tą okazję. Jeśli z tatuażem Wam nie po drodze, zachęcam do zapoznania się innymi akcjami organizowanymi przez stowarzyszenie Otwarte Klatki. Nawet mała zmiana może być znacząca!

źródło: otwarteklatki.pl

Nie wiesz, jak ruszyć z biznesem? Dowiedz się!

Koniecznie odwiedź www.f7katowice.pl