Tak powinien wyglądać każdy poród na świecie!

Powiązane

Leśnicy w Wielkopolski podarowali hojną kwotę szpitalowi dziecięcemu w Poznaniu

100 000 złotych - tyle poznańscy leśnicy przekazali na...

Gwiazda Hollywood odwiedziła Ogród Botaniczny w Krakowie

Hollywoodzka gwiazda Milla Jovovich kilka dni przebywała z rodziną...

Krakowska restauracja uznana za najlepszą w Polsce

Według jury konkursu World Culinary Awards, słynąca z polskiej...

Jakie jest najbardziej zakorkowane miasto w Polsce i na świecie?

Korki w wielu polskich miastach to smutna codzienność. Właśnie...

Udostępnij

Ciąża to wyjątkowy czas dla przyszłej mamy. Kobieta oddaje się w ręce lekarza, który będzie przez 9 miesięcy czuwał nad bezpieczeństwem dziecka i jej oraz doprowadzi do szczęśliwego rozwiązania. 

Niestety z porodami różnie bywa. Często się okazuje, że lekarz był niekompetentny, coś zaniedbał lub przeoczył, nie zainteresował się albo nie był przy porodzie, co zapewniłoby spokój i komfort podopiecznej.

- Advertisement -

Lekarze mają ręce pełne roboty, mają mnóstwo pacjentek, przyjmują tysiące porodów i w końcu mogą popaść w rutynę, nie spełniając pokładanych w nich oczekiwań. Zdarza się, że lekarz jest opryskliwy i niemiły.

Dlatego o tym lekarzu powinno się zrobić głośniej. Doktor Carey Andrew-Jaja w czasie swojej kariery przyjął tysiące porodów. Ma bardzo dobrą opinię i jest cenionym członkiem medycznej ekipy. Robi coś, czego nie praktykuje żaden jego kolega w tym zawodzie.

PRZECZYTAJ TAKŻE: Gdy ta młoda matka robiła to zdjęcie, nie wiedziała, że to będzie jej ostatnie ujęcie z synkiem.

Mimo tysiąca przyjętych porodów, mimo ogromnego doświadczenia, lekarz każdy poród celebruje i docenia każde nowe życie. Lekarz twierdzi, że każde dziecko to wielki cud, a więc każde dziecko zasługuje na wyjątkowe powitanie na świecie.

Takiego podejścia nauczył go jego przyjaciel i mentor, gdy Carey był jeszcze początkującym położnikiem. Obiecał wtedy swojemu przyjacielowi, że zawsze będzie doceniał cud narodzin i że zawsze będzie śpiewał nowo narodzonemu dziecku.

I słowa dotrzymał i dotrzymuje przy każdym porodzie. Minęły lata, a doktor cieszy się z każdego nowego maluszka i każdy poród uważa za wyjątkowe wydarzenie.

Lekarz każde dziecko bierze na ręce i śpiewa mu „Happy Birthday”, lub „It is a Wonderful World”. Jego kojący głos sprawia, że dziecko się uspokaja, a serce mamy raduje. To cudowny lekarz z prawdziwego powołania!

Która świeżo upieczona mama nie chciałaby, aby jej dziecko przyszło na świat w takiej atmosferze?

Źródło i zdjęcia: YouTube.com