Strona główna Gastronomia Stolica wielkopolski zaprasza na dwunastą edycję akcji Poznań Za Pół Ceny!

Stolica wielkopolski zaprasza na dwunastą edycję akcji Poznań Za Pół Ceny!

0
Stolica wielkopolski zaprasza na dwunastą edycję akcji Poznań Za Pół Ceny!

Bogata oferta turystyczna Poznania jest w sezonie rozchwytywana przez przyjezdnych jak i lokalnych mieszkańców. Już od ponad dekady, raz w roku wszyscy mogą korzystać z najlepszych atrakcji za pół ceny. W tym roku już po raz 12. organizowana będzie akcja Poznań za pół ceny!

Zobacz też: Festival of Lights. Tego w Poznaniu jeszcze nie było!

Już teraz warto zarezerwować czas w weekend 4 i 5 maja 2019. Odbędzie się wtedy dwunasta edycja akcji “Poznań za pół ceny”. W tym czasie wiele atrakcji w Poznaniu i okolic będzie dostępnych za 50 procent regularnej ceny lub całkowicie bezpłatnie. W programie akcji można znaleźć miedzy innymi wycieczki za pół ceny do ZOO, Palmiarni, na baseny, do parków linowych, do akacji przyłączyły się też kręgielnie, ścianki wspinaczkowe, crossfit, spa i sauny a także tradycyjnie hotele, hostele czy restauracje.

Prawie wszyscy lubimy wyprzedaże – dekadę temu właśnie ta myśl przyszła do głowy pomysłodawcom akcji “Poznań za pół ceny”. Pozostało wykorzystać to w turystyce i zaprosić muzea, atrakcje, instytucje, hotele i restauracje, by zaryzykowały i przez jeden weekend w roku zaproponowały swoją ofertę z pięćdziesięcioprocentowym rabatem. Pomysł chwycił i podczas ostatnich edycji można było skorzystać z blisko 180 atrakcji w Poznaniu i okolicach miasta.

Poznań za pół ceny podbił serca poznaniaków i turystów szeroką ofertą. Niektórzy partnerzy przystępują do akcji regularnie od kilku lat (jak np. Muzeum Narodowe w Poznaniu). Każdego roku pojawiają się także zupełnie nowi partnerzy i nowe atrakcje. Ważną częścią akcji jest oferta hotelowa, która co roku cieszy się dużą popularnością. Hotele oferują tańsze noclegi na czas trwania akcji, a niektóre przedłużają ją nawet na cały długi majowy weekend. Nasza oferta jest na tyle szeroka, że każdy znajdzie nocleg pasujący do posiadanego budżetu.

Zobacz też: Rozkład jazdy klubu TAMA. To będzie dobry sezon! 

Rosnąca z roku na rok popularność projektu pozwala przypuszczać, że tegoroczna edycja będzie kolejnym wielkim sukcesem. Zadowoleni uczestnicy poprzednich edycji na pewno nie odmówią sobie wzięcia udziału w kolejnej. Wciąż otwarta jest rekrutacja dla lokalnych inicjatorów rozrywki, którzy poprzez ten formularz zgłoszeniowy mogą dołączyć do dwunastej edycji tej inicjatywy.

Nie wiesz, jak ruszyć z biznesem? Dowiedz się!