Robert Kubica powraca do Formuły 1!

0
1542
31.01.2011 Valencia, Spain, Robert Kubica (POL), Lotus Renault GP, Jan Charouz (CZE), Bruno Senna (BRA), Gerard Lopez (FRA) Genii Capital, Lotus Renault GP, Eric Boullier (FRA), Team Principal, Lotus Renault GP, Romain Grosjean (FRA), Ho-Pin Tung (CHN), Vitaly Petrov (RUS), Lotus Renault GP - Lotus Renault GP R31 Launch - Lotus Renault GP R31 Launch - Formula 1 World Championship -

fot: źródło

To już pewne! W miniony czwartek 22 listopada, oficjalnie potwierdzono powrót Roberta Kubicy do Formuły 1! Takie wiadomości cieszą najbardziej – szczególnie, że Kubica będzie kierowcą Williamsa.

Ta informacja jest ogromnym zaskoczeniem dla wszystkich – nie tylko dla tych, którzy są fanami Formuły 1. Kto z nas, Polaków, nie słyszał o Robercie Kubicy? Założę się, że każdy kojarzy to nazwisko, a jeśli nie – koniecznie to nadróbcie! Mamy wielkie powody do dumy. 😉 Na powrót Roberta Kubicy do wyścigów, czekała dosłownie cała Polska – dlatego też ta informacja, to ogromne zaskoczenie, ale jednocześnie wspaniała niespodzianka!

fot: źródło

Transmisje TV i online z wyścigów Kubicy (i nie tylko), będzie można obejrzeć na antenie Eleven Sports, która ma prawo do transmisji z Grand Prix F1. Oprócz tego, zobaczymy również treningi i kwalifikacje z udziałem naszego polskiego przedstawiciela Formuły 1. Jeśli nie macie telewizora – nie martwcie się. 😉 W internecie prowadzony będzie stream online, który można obejrzeć m.in: Ipla TV, Player.pl, na platformie WP Pilot i WP Sportowe Fakty.

fot: źródło

Przeczytaj: Jak trwale usunąć wiadomość na Facebooku tak, aby druga osoba jej nie przeczytała?

fot: źródło

Sprawdź: Daj się zabrać do Nepalu! 

Kto jest wielkim fanem Roberta Kubicy? 😉 Warto podziwiać człowieka, który mimo wielu różnych przeciwności, nie poddaje się i walczy za wszelką cenę, tym samym osiągając swój cel. Kubica wrócił na odpowiedni tor – i to w dosłownym tego słowa znaczeniu. 😉

Nie wiesz, jak ruszyć z biznesem? Dowiedz się! Kliknij tutaj: klik.

Poprzedni artykułDaj się zabrać do Nepalu!
Następny artykułRock wiecznie żywy!
Pisanie, czytanie, kino, jedzenie, natura i zwierzęta, to moje (najbardziej) ulubione rzeczy na całej kuli ziemskiej. Lubię żyć, aktywnie korzystać z tego, co daje mi świat, dlatego tak chętnie pojawiam się na różnych przedsięwzięciach i biorę czynny udział w życiu. Moja szeroka gama zainteresowań podyktowana jest wiecznym chłonięciem wiedzy i otwartością na to, co daje mi świat. Potrafię nieźle przyrządzić kurczaka, w śpiewaniu też całkiem sobie radzę, jako szczypiornistka z chęcią porzucam piłką i z wielką przyjemnością, po raz setny zresztą, obejrzę Avengersów czy jakikolwiek film Tarantino. Człowiek z otwartą duszą i pomocnym sercem - zarówno dla natury, zwierząt, jak i ludzi.