Rebeka i Decadent Fun Club | Poznańskie koncerty #NaWolnym

0
577

fot: źródło

To już dzisiaj! Koncerty #NaWolnym zawsze mają pozytywny odbiór, a poznańska publiczność ma możliwość poznać najnowszych, utalentowanych artystów,  o których rynek muzyczny jeszcze nie raz usłyszy. 27 lipca, czyli dziś, w piątek, na Wolnym Dziedzińcu pojawi się Rebeka i Decadent Fun Club!

To już kolejna, trzecia edycja cyklu wydarzeń kulturalnych zwanych #NaWolnym. Każda z pozostałych edycji cieszyła się dużym zainteresowaniem, dlatego koncerty powracają i w tym roku. Jednak oprócz wyjątkowych występów utalentowanych artystów, czekają na Was inne atrakcje – spektakle teatralne dla dużych i małych, kino plenerowe oraz silent disco. KAŻDY znajdzie tu coś dla siebie – zarówno ten mniejszy, jak i większy. 🙂

fot: źródło

Jako support Rebeki, wystąpi Decadent Fun Club! Niezła mieszanka, prawda? 😉 Rebeka jest głęboko związana z emocjonalnym, minimalistycznym electro popem, a ponadto, ten dwuosobowy skład dorobił się już dwóch albumów i wielu, wieeelu wyróżnień. Jeśli jeszcze ich nie słyszeliście, to właśnie dziś macie niepowtarzalną okazję!

Natomiast warszawski Decadent Fun Club swoją muzykę skupia głównie w muzyce alternatywnej i elektronicznej. W swoim dorobku ma już trzy single i wyróżnienie Jarocińskich Rytmów Młodych.

Wspaniałe utwory, prawda? Ciekawe, jak zabrzmią dziś na żywo… 😉

PAMIĘTAJCIE – 27 lipca, godzina 20:00, Wolny Dziedziniec, ul. Plac Kolegiacki 17, 61-841 Poznań!

A po koncercie, organizatorzy zapraszają do dalszej zabawy w ramach cyklu Silent Disco – klik.

To jak? Kto dzisiaj wpada #NaWolnym? 😉

Poprzedni artykułWarsztaty dla dzieci i rodziców z Aleksandrą Cieślak w Poznaniu
Następny artykułIV Podkarpackie Pokazy Lotnicze
Pisanie, czytanie, kino, jedzenie, natura i zwierzęta, to moje (najbardziej) ulubione rzeczy na całej kuli ziemskiej. Lubię żyć, aktywnie korzystać z tego, co daje mi świat, dlatego tak chętnie pojawiam się na różnych przedsięwzięciach i biorę czynny udział w życiu. Moja szeroka gama zainteresowań podyktowana jest wiecznym chłonięciem wiedzy i otwartością na to, co daje mi świat. Potrafię nieźle przyrządzić kurczaka, w śpiewaniu też całkiem sobie radzę, jako szczypiornistka z chęcią porzucam piłką i z wielką przyjemnością, po raz setny zresztą, obejrzę Avengersów czy jakikolwiek film Tarantino. Człowiek z otwartą duszą i pomocnym sercem - zarówno dla natury, zwierząt, jak i ludzi.