Warsztaty dla dzieci i rodziców z Aleksandrą Cieślak w Poznaniu

Powiązane

Leśnicy w Wielkopolski podarowali hojną kwotę szpitalowi dziecięcemu w Poznaniu

100 000 złotych - tyle poznańscy leśnicy przekazali na...

Gwiazda Hollywood odwiedziła Ogród Botaniczny w Krakowie

Hollywoodzka gwiazda Milla Jovovich kilka dni przebywała z rodziną...

Krakowska restauracja uznana za najlepszą w Polsce

Według jury konkursu World Culinary Awards, słynąca z polskiej...

Jakie jest najbardziej zakorkowane miasto w Polsce i na świecie?

Korki w wielu polskich miastach to smutna codzienność. Właśnie...

Udostępnij

fot: źródło

Lipcowy poniedziałek, gdzie jest ciepło, słonecznie, a najmłodsi aktualnie nie wypełniają obowiązku szkolnego, bo mają wakacje i – co najlepsze – genialną pogodę! Długie spanie, wylegiwanie się, zabawa i odpoczywanie to chleb powszedni dla maluchów, które korzystają z uroków wakacji. Mimo wszystko, warto byłoby czasem ruszyć się z domu, prawda? Jeśli nie macie sposobności, aby jechać na wakacje, a chcecie kreatywnie spędzić czas ze swoimi latoroślami – warsztaty dla dzieci i rodziców z Aleksandrą Cieślak w Centrum Kultury „ZAMEK” w Poznaniu już na Was czekają!

Warsztaty dla dzieci i rodziców prowadzone przez Panią Aleksandrę Cieślak to miejsce, w którym nie tylko spędzicie czas świetnie się bawiąc, ale przede wszystkim, będziecie się uczyć! Tak, uczyć się, ale nauka ta będzie niesamowicie przyjemna – najlepszą formą przyswajania wiedzy jest nauka poprzez zabawę, która czeka na Was w Centrum Kultury ZAMEK w Poznaniu! Czy nie jest to idealna okazja, aby spędzić czas ze swoją pociechą i wspólnie tworzyć nietuzinkowe rzeczy na warsztatach? 🙂

- Advertisement -

fot: źródło

ZAMEK Z KSIĄŻEK

„Rozmówki obrazkowe. Od gestu do formy”, czyli motto przewodnie warsztatów z Aleksandrą Cieślak. Jeśli chodzi o kwestię finansową – bilety na to wydarzenie, to koszt tylko 10 złotych za osobę. Wiek najmłodszych uczestników, to 7+, ale spokojnie – rodzice nie mają ani minimalnego, ani maksymalnego progu wiekowego. 😉 Odnajdą się tutaj dzieci, które umieją już czytać, oczywiście wraz ze swoim rodzicem bądź opiekunem.

fot: źródło

Organizatorzy najlepiej ujęli w słowa, do czego służą warsztaty: „Wspólnie spróbujemy nadać kształty i kolory abstrakcyjnym pojęciom, a na początek stworzymy swoje liternicze alter ego. Jakimi literami powiesz komuś coś miłego? Zadaniem uczestników będzie prawienie sobie wzajemnie komplementów. Będziemy sprawdzać na ile możliwy jest powrót do komunikacji bez słów, za pomocą gestów, oraz rysunkowych plam i kresek, w oparciu o emocje i intuicję. Stworzymy kolaże – zapis naszych warsztatowych doświadczeń.”

„Aleksandra Cieślak (ur. 1981) – graficzka, ilustratorka, autorka tekstów. Studiowała na Wydziale Grafiki Akademii Sztuk Pięknych w Warszawie (dyplom w Pracowni Projektowania Książki) oraz w Staatliche Akademie der Bildenden Kuenste w Stuttgarcie. Ma na swoim koncie kilka wystaw indywidualnych. Jest autorką książek: „Od 1 do 10”, „Love Story”, „Co wypanda, a co nie wypanda”, „Co by tu wtrąbić?”, „Piwnice”, „Świńska książeczka. O tym skąd się biorą prosiaczki” i „Książka do zrobienia” (wyróżniona w ramach Bologna Ragazzi Award for Art Books w 2017 roku).”

fot: źródło

Zapamiętajcie – 25.07.2018r., ul. Święty Marcin 80/82, Centrum Kultury ZAMEK w Poznaniu, w godzinach 11:00-12:30! A skoro zapoznałam Was z mini timetable owych warsztatów, nie pozostaje Wam nic innego, jak udać się do CK ZAMEK w Poznaniu i wziąć w nich czynny udział. Kto wie? Może polubicie to bardziej niż Wasze pociechy? 😉