IV Podkarpackie Pokazy Lotnicze

Powiązane

Leśnicy w Wielkopolski podarowali hojną kwotę szpitalowi dziecięcemu w Poznaniu

100 000 złotych - tyle poznańscy leśnicy przekazali na...

Gwiazda Hollywood odwiedziła Ogród Botaniczny w Krakowie

Hollywoodzka gwiazda Milla Jovovich kilka dni przebywała z rodziną...

Krakowska restauracja uznana za najlepszą w Polsce

Według jury konkursu World Culinary Awards, słynąca z polskiej...

Jakie jest najbardziej zakorkowane miasto w Polsce i na świecie?

Korki w wielu polskich miastach to smutna codzienność. Właśnie...

Udostępnij

fot: źródło

Podkarpackie Pokazy Lotnicze po raz czwarty w Mielcu! Już w najbliższą sobotę, tj. 28 lipca, będziemy mieli okazję oglądać pokazy przez cały dzień. Od godziny 10:00 do 22:00, na ulicy Lotniskowej 30 w Mielcu, spotkamy się z „podniebnym” przedstawieniem.

Organizatorami wydarzenia są Polskie Zakłady Lotnicze, Województwo Podkarpackie, Miasto Mielec oraz Lotnisko Mielec. Pokazy zostały objęte patronatem honorowym Ministra Obrony Narodowej RP. Tak, jak w latach ubiegłych, impreza współfinansowana jest z Funduszy Europejskich.

- Advertisement -

fot: źródło

„Idea organizowania pokazów lotniczych łączy w sobie chęć i zapał do integrowania mieszkańców naszej małej ojczyzny, a tym samym pielęgnowania wśród nich wiedzy i pamięci o wspaniałej tradycji lotniczej, która na Podkarpaciu ma szczególnie długą i piękną historię, a co ważniejsze jest nieustannie kontynuowana w firmach zrzeszonych w Dolinie Lotniczej. Podkarpackie to jedyne województwo, które w Regionalnym Programie Operacyjnym Województwa Podkarpackiego wskazało „Lotnictwo i kosmonautykę” jako jedną ze swoich inteligentnych specjalizacji. Pokazy to również znakomita promocja funduszy unijnych.”

http://www.pokazylotnicze.podkarpackie.pl/

Zabierzcie młodszych, starszych i oglądajcie tę wspaniałą, podniebną rozrywkę!