IV Podkarpackie Pokazy Lotnicze

0
576

fot: źródło

Podkarpackie Pokazy Lotnicze po raz czwarty w Mielcu! Już w najbliższą sobotę, tj. 28 lipca, będziemy mieli okazję oglądać pokazy przez cały dzień. Od godziny 10:00 do 22:00, na ulicy Lotniskowej 30 w Mielcu, spotkamy się z „podniebnym” przedstawieniem.

Organizatorami wydarzenia są Polskie Zakłady Lotnicze, Województwo Podkarpackie, Miasto Mielec oraz Lotnisko Mielec. Pokazy zostały objęte patronatem honorowym Ministra Obrony Narodowej RP. Tak, jak w latach ubiegłych, impreza współfinansowana jest z Funduszy Europejskich.

fot: źródło

„Idea organizowania pokazów lotniczych łączy w sobie chęć i zapał do integrowania mieszkańców naszej małej ojczyzny, a tym samym pielęgnowania wśród nich wiedzy i pamięci o wspaniałej tradycji lotniczej, która na Podkarpaciu ma szczególnie długą i piękną historię, a co ważniejsze jest nieustannie kontynuowana w firmach zrzeszonych w Dolinie Lotniczej. Podkarpackie to jedyne województwo, które w Regionalnym Programie Operacyjnym Województwa Podkarpackiego wskazało „Lotnictwo i kosmonautykę” jako jedną ze swoich inteligentnych specjalizacji. Pokazy to również znakomita promocja funduszy unijnych.”

http://www.pokazylotnicze.podkarpackie.pl/

Zabierzcie młodszych, starszych i oglądajcie tę wspaniałą, podniebną rozrywkę!

Poprzedni artykułRebeka i Decadent Fun Club | Poznańskie koncerty #NaWolnym
Następny artykułMaraton „Ant-Man” w całej Polsce!
Pisanie, czytanie, kino, jedzenie, natura i zwierzęta, to moje (najbardziej) ulubione rzeczy na całej kuli ziemskiej. Lubię żyć, aktywnie korzystać z tego, co daje mi świat, dlatego tak chętnie pojawiam się na różnych przedsięwzięciach i biorę czynny udział w życiu. Moja szeroka gama zainteresowań podyktowana jest wiecznym chłonięciem wiedzy i otwartością na to, co daje mi świat. Potrafię nieźle przyrządzić kurczaka, w śpiewaniu też całkiem sobie radzę, jako szczypiornistka z chęcią porzucam piłką i z wielką przyjemnością, po raz setny zresztą, obejrzę Avengersów czy jakikolwiek film Tarantino. Człowiek z otwartą duszą i pomocnym sercem - zarówno dla natury, zwierząt, jak i ludzi.