Pracownicy perfumerii w Galerii Dominikańskiej we Wrocławiu zakażeni koronawirusem!

0
844
Galeria Dominikańska. Zdjęcie: Google Street View

Koronawirusa wykryto u dwóch pracowników jednej z perfumerii w Galerii Dominikańskiej we Wrocławiu. Reszta pracowników, która miała kontakt z zakażonymi, została objęta kwarantanną. Nie wiadomo, jak długo chorzy pracownicy obsługiwali klientów. 

Jak informuje Gazeta Wrocławska, pod koniec ubiegłego tygodnia zakażenie koronawirusem wykryto u dwóch pracowników jednej z perfumerii w Galerii Dominikańskiej. Chorzy przechodzą obecnie kwarantannę.

Czytaj: Na tych osiedlach nie chcą mieszkać mieszkańcy Wrocławia

Kwarantanną zostali objęci również pracownicy, którzy mieli kontakt z zakażonymi osobami. Reszta przeszła test na obecność koronawirusa i dalej pracuje w sklepie. Perfumeria, po tym jak zdezynfekowano jej wnętrze, pozostaje cały czas otwarta. Nie wiadomo jak długo zakażeni pracownicy obsługiwali klientów. Jak dotąd nie potwierdzono innych zakażeń. 

Na przymusową kwarantannę zostali skierowani pracownicy sklepu, którzy mieli kontakt z zarażonymi. Czekają na wyniki testów.

Nie wiadomo, od kiedy pracownicy są chorzy i ilu klientów perfumerii w tym czasie obsłużyli. Galeria Dominikańska nie skomentowała jeszcze tego wydarzenia. 

Czytaj: Miesiąc muzyki jazzowej w całym Wrocławiu

Blue link: https://www.tbgtechco.com