Strona główna Ciekawostki Poznań Tatto Konwent 2019. Najważniejsze informacje!

Poznań Tatto Konwent 2019. Najważniejsze informacje!

0
Poznań Tatto Konwent 2019. Najważniejsze informacje!

Festiwal Tatuażu po raz czwarty odbędzie się na Targach Poznańskich. Ruszyła już sprzedaż biletów i za parę tygodni będziecie mogli wziąć udział w największym w Poznaniu wydarzeniu dla pasjonatów tatuażu. Poniżej przedstawiamy Wam najważniejsze informację i najciekawszych wystawców.

Zobacz też: Krik Kong w Szczecińskiej galerii FreeDom!

Festiwal tatuażu czyli Poznań Tattoo Konwent to impreza, na której zjawiają się tatuatorzy z całej Polski oraz goście z zagranicy, a także wystawcy oferujący alternatywną odzież, kolczyki, wydawnictwa płytowe i sprzęt do tatuowania. Podczas trwania Konwentu odwiedzający mają okazję uczestniczyć w konkursach na najlepsze tatuaże, a także obejrzeć przy pracy artystów, zainspirować się ogladając tatuaże innych i przeglądając setki zdjęć. Oprócz tego czeka na was spora dawka dobrej muzyki, wystaw i pokazów!

Czwarta edycja poznańskiego festiwalu tatuażu odbędzie się w hali nr 3 na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich. O wyborze lokalizacji zadecydowało świetne położenie kompleksu oraz komfort nowoczesnej hali numer 3. Dodatkowe atuty to sąsiedztwo dworca kolejowego i autobusowego oraz niewielka odległość do ścisłego centrum miasta. Na powierzchni ponad 4500 metrów kwadratowych umieścimy ponad 100 stoisk, w których pracować będzie 300 artystów tatuażu! Znajdzie się tam również spektakularnych rozmiarów scena pokazowo-koncertowa oraz multum stref tematycznych z różnymi atrakcjami!

Na imprezie niezmiennie spotkasz najzdolniejszych tatuatorów z całego kraju! Tym razem w strefie wystawienniczej stanie rekordowa liczba 200 stoisk! Miłośnicy tatuażu bawić się będą na koncertach muzycznych (wśród wykonawców między innymi Bokka) czy pokazach sztuk alternatywnych.

Koncert grupy BOKKA:

Są jednym z najbardziej niesamowitych zjawisk na polskiej scenie nie tylko ze względu na to, że nie wiadomo kim są. Twarze skrywane pod maskami to tylko wstęp do niezwykłej opowieści o tytule BOKKA – opowieści o zespole, który nie potrzebował imion i nazwisk, by stworzyć unikatową nie tylko w skali rodzimego rynku tożsamość.

Zobacz też: Najlepsze pizzerie na Międzynarodowy Dzień Pizzy

Uczestnicy imprezy odwiedzą także wystawy, strefy tematyczne czy największe w historii eventu targi mody i spędzą wieczór na niezapomnianym afterparty!

WYSTAWCY:

Nasza Tattoo Shop:

Nasza Kosmiczna

Hipner

Hipner

Zajawa Tattoo Gdańsk

Zajawa Tattoo

Wystaców przybywa coraz więcej, jestem więc przekonany, że i Wy znajdziecie kogoś dla siebie. Pełną listę wystawców możecie obejrzeć na stronie internetowej organizatorów TUTAJ.

BILETY:

BILET 1-DNIOWY 39ZŁ
Bilet upoważnia do wejścia na teren Konwentu w dniu 6 lub 7.04. W cenę biletu wliczony został upominek od firmy Red Bull w postaci 1 puszki napoju energetycznego przypadającego na każdego odwiedzającego z wykupionym w przedsprzedaży biletem. Przy wejściu bilet będzie wymieniony na opaskę upoważniającą do wielokrotnego wstępu na teren imprezy. Dostępne do wyczerpania.
BILET 2-DNIOWY 49ZŁ
Bilet upoważnia do wejścia na teren Konwentu w dniach 6-7.04. W cenę biletu wliczony został upominek od firmy Red Bull w postaci 1 puszki napoju energetycznego przypadającego na każdego odwiedzającego z wykupionym w przedsprzedaży biletem. Przy wejściu bilet będzie wymieniony na opaskę upoważniającą do wielokrotnego wstępu na teren imprezy. Dostępne do wyczerpania.
Kolejna edycja festiwalu zapowiada się rewelacyjnie. Jeśli macie jeszcze jakieś wątpliwości, albo planujecie się wybrać i zrobić sobie pierwszy tatuaż, strona organizatorów obfituje w odpowiedzi na nurtujące Was pytania. My na pewno będziemy na miejscu, szykujemy dla Was obszerną fotorelację, ale na pewno znajdziemy też czas, żeby pokryć kolejny fragment swojego ciała tuszem. Do zobaczenia!