Adoptując zwierzaka ze schroniska, możesz skorzystać z bezpłatnych przejazdów Polbusem!

Powiązane

Leśnicy w Wielkopolski podarowali hojną kwotę szpitalowi dziecięcemu w Poznaniu

100 000 złotych - tyle poznańscy leśnicy przekazali na...

Gwiazda Hollywood odwiedziła Ogród Botaniczny w Krakowie

Hollywoodzka gwiazda Milla Jovovich kilka dni przebywała z rodziną...

Krakowska restauracja uznana za najlepszą w Polsce

Według jury konkursu World Culinary Awards, słynąca z polskiej...

Jakie jest najbardziej zakorkowane miasto w Polsce i na świecie?

Korki w wielu polskich miastach to smutna codzienność. Właśnie...

Udostępnij

fot: źródło

Jeden z najpopularniejszych (i najwygodniejszych) przewodników, Polbus PKS, zawarł umowę z wrocławskim schroniskiem, która jasno mówi o tym, że pupil i jego pan mogą korzystać z całkowicie bezpłatnych przejazdów! Brawo, Polbus!

W dzień zakochanych, a konkretnie 14 lutego, firma Polbus-PKS podpisała umowę z Towarzystwem Opieki nad Zwierzętami w Polsce – Schronisko dla Bezdomnych Zwierząt we Wrocławiu, dzięki której podróże z naszym pupilem będą łatwiejsze niż kiedykolwiek! Współpracy przyświeca jeden cel: wspólne działania propagujące ideę adopcji zwierząt. Darmowe przejazdy, zmniejszenie kosztów przejazdu do 1 zł, miska z wodą czy profesjonalna opieka, to tylko niektóre z innowacji, które przygotowano dla naszych pupili.

- Advertisement -

fot: źródło

Przeczytaj: Najmniejszy apartament świata znajduje się w Krakowie!

KAŻDY, kto zdecyduje się na adopcję zwierzaka, wraz z Polbusem będzie mógł podróżować całkowicie za darmo! Jedynym warunkiem bezpłatnego przejazdu jest wyrobienie specjalnej karty, którą bezproblemowo można założyć w kasach wrocławskiego dworca. Przewoźnik nie zapomniał o pozostałych właścicielach zwierzaków – obniżono również koszt przejazdu pupili do 1 zł na WSZYSTKICH dostępnych połączeniach! Podróż z psem nigdy nie była tak tania…i wygodna! Przemyślano wszystkie warianty – szczególnie te wyjątkowe przypadki. W sytuacji, gdy pasażerowie nie będą mogli zabrać zwierzaka do autobusu, dyspozytorzy oraz kasjerzy Polbusu zapewnią mu 2-godzinną opiekę – aż do momentu odbioru zwierzaka przez znajomych lub bliskich właściciela. Jeśli nikt nie zgłosi się po naszego sierściucha, zostanie on przekazany do Ekostraży. Wierzymy jednak, że każdy dba o swojego najlepszego, czworonożnego przyjaciela i taka sytuacja nie będzie miała miejsca. A wszystko zaczęło się od porzuconego kota, którego nazwano…Wrockiem. „Zainteresowanie, jakie wzbudziła sprawa porzucenia na Dworcu Wrocław kota, nazwanego później Wrockiem bardzo miło mnie zaskoczyła. Odebraliśmy ponad 400 zgłoszeń od chętnych do przyjęcia zwierzaka. Mam nadzieję, że nie zabraknie chętnych by dać szansę na lepsze życie także zwierzakom z wrocławskiego schroniska, a bezpłatne przejazdy z Polbusem będą dodatkową zachętą. Jednocześnie wprowadzamy rozwiązania, które pozwolą uniknąć w przyszłości takich przypadków, jak porzucenie zwierzaka na dworcu.” – mówi Krzysztof Balawejder, Prezes Zarządu Polbus-PKS. Zofia Białoszewska – Woźniak, Dyrektor wrocławskiego Schroniska, dodaje: „Cieszę się, że przykra przygoda kota Wrocka dobrze się skończyła, a dodatkowo zwróciła uwagę wrażliwych osób z Firmy Polbus – PKS na niedolę zwierzątPrzypominamy również, że poziomie -2 na dworcu we Wrocławiu, dla spragnionych zwierzaków, czeka świeża, gasząca pragnienie woda.

fot: źródło

Sprawdź: f7krakow

Info: polbus.pl

To wspaniała wiadomość – nareszcie będzie można bezproblemowo podróżować ze swoimi pupilami! Pod uwagę wzięto wszelkie warianty – zarówno te „zwyczajne”, jak i sytuacje wyjątkowe, które – nie ukrywajmy – również się zdarzają. Jeśli ktoś z Was ma sposobność, by skorzystać z takiego przejazdu, koniecznie dajcie znać! Jesteśmy ciekawi Waszych (na pewno pozytywnych) odczuć.

Nie wiesz, jak ruszyć z biznesem? Dowiedz się! Kliknij tutaj: klik.