Polak wystąpi w produkcji Quentina Tarantino!

Powiązane

Leśnicy w Wielkopolski podarowali hojną kwotę szpitalowi dziecięcemu w Poznaniu

100 000 złotych - tyle poznańscy leśnicy przekazali na...

Gwiazda Hollywood odwiedziła Ogród Botaniczny w Krakowie

Hollywoodzka gwiazda Milla Jovovich kilka dni przebywała z rodziną...

Krakowska restauracja uznana za najlepszą w Polsce

Według jury konkursu World Culinary Awards, słynąca z polskiej...

Jakie jest najbardziej zakorkowane miasto w Polsce i na świecie?

Korki w wielu polskich miastach to smutna codzienność. Właśnie...

Udostępnij

fot: źródło

Niemożliwe staje się możliwe! Polska, a raczej Polak, podbija Hollywood – i to w dosłownym tego słowa znaczeniu! Jeden z lepszych, polskich aktorów, Rafał Zawierucha, zagra w zagranicznym filmie, na który już teraz czekają miliony… W filmie, który wyreżyseruje sam mistrz – Quentin Tarantino!

Quentina Tarantino nie trzeba chyba nikomu przedstawiać. Mistrz w swojej profesji, który tworzy scenariusze i filmy, wkładając w to całe swoje serce. Co więcej, jest perfekcjonistą i wszystko, co robi, musi być idealne – począwszy od odpowiedniego ułożenia palców aktora, skończywszy na dobranym akcencie i odpowiedniej modulacji głosu. Wszystko to sprawia, że Tarantino jest, po prostu, mistrzem.

- Advertisement -

fot: źródło

Tarantino powiedział kiedyś, że nakręci tylko 10 filmów. Jeśli wierzyć jego założeniu, będzie mi bardzo przykro, gdy za kilka lat, mój osobisty mistrz zakończy swoją karierę jako reżyser. Nikt jednak nie powiedział, że zaprzestanie pisać scenariusze… 😉

Tak więc, na koncie ma aktualnie 8 (genialnych!) filmów, a film numer 9, jest w trakcie kręcenia. Pisałam o nim tutaj: klik. Gdy powstawał poprzedni artykuł, czyli dwa miesiące temu, nikt jeszcze nie wiedział, kto wcieli się w rolę Romana Polańskiego, bowiem film opowiada o losach…ano właśnie, o losach wielu ludzi, których drogi w pewnym momencie się spotykają. Tarantino postanowił połączyć film o działalności Charlesa Mansona i jego sekty zwanej „Rodziną”, która zamordowała ciężarną żonę Romana Polańskiego, Sharon Tante, z opowieścią o dwóch mężczyznach, którzy szukają perspektyw na lepsze życie. Nietypowe, prawda? Jak cały Tarantino… Leonardo DiCaprio wcieli się w postać Rick’a Dalton’a, który był niegdyś gwiazdą serialu westernowego, a Brad Pitt, czyli filmowy Cliff Booth, zagra jego przyjaciela i jednocześnie kaskadera, dublera w scenach akcji. Przybyli do miasta z nadzieją zrobienia kariery, a przy okazji trafili na piękną, ciężarną sąsiadkę, Sharon Tante, którą zagra Margot Robbie.

fot: źródło

PS. Nie zabijaj, daj żyć zwierzętom! Przeczytaj: klik.

Ludzie spekulowali, próbowali dojść do tego, kto zostanie obsadzony w roli Romana Polańskiego, jednak na próżno…do mediów nie wyciekły żadne informacje na ten temat. Jednak ci, którzy znają twórczość Tarantino, doskonale wiedzą, że mistrz przywiązuje ogromną wagę do szczegółów. Każdy wybór aktora do danej roli, jest dokładnie przeanalizowany i przemyślany, tak więc na odtwórcę roli Polańskiego, wybrał naszego genialnego, polskiego aktora, czyli…Rafała Zawieruchę!

Pan Rafał zagra u boku takich gwiazd jak: Leonardo DiCaprio, Brad Pitt czy Tim Roth…NIESAMOWITE WYRÓŻNIENIE! Polak podbija Hollywood!

fot: źródło

Rafał Zawierucha urodził się w Krakowie, a dorastał w Kielcach. Tak więc, Kraków ma ogromny powód do dumy! Nie dość, że naprawdę genialny aktor został doceniony przez kogoś tak wybitnego, jak Tarantino, to dodatkowo, będzie nas reprezentował na arenie międzynarodowej, a jego rola w tym filmie odegra dużą rolę w polskiej kinematografii, z czego ja osobiście, doskonale zdaję sobie sprawę. Wspomnicie moje słowa! 😉

Premiera filmu zaplanowana jest na sierpień 2019 roku. Ja już teraz nie mogę się doczekać, dlatego cały czas śledzę poczynania i „newsy” na temat projektu, w którym bierze udział nasz rodak.

Jaki jest Wasz ulubiony film Quentina Tarantino? Ja nie potrafię wybrać jednego!

fot: źródło

Nie wiesz, jak ruszyć z biznesem? Dowiedz się! Kliknij tutaj: klik.